Престиж профілю VEKA на століття.

При виборі вікон ПВХ величезним сенсом володіє профіль, з якого виготовлені ці вікна. І тут основне не зробити помилки, обираючи між ціною і якістю, так як не відразу можна оцінити властивість профілю, та фурнітури, а від цього залежить остаточний підсумок. Чи стане в квартирі тепло і тихо в наслідок поганого профілю вікна чи буде необхідно, або безперервно лагодити або просто змінити вікно.

Що б не опинитися в такому розташуванні, краще відразу визначити пластикові вікна, властивість, яких, випробувано роками і марка, яких, не дає право коливатися в їх якості.
Німецька компанія VEKA — самий-самий великий підрядник профілів ПВХ для виготовлення вікон ПВХ і дверей на протязі 4 десятків років, за які фірма з маленького заводу перевтілитися в найбільшого виробника з світовим ім’ям ПВХ профілю. VEKA видає лише профілі класу «А», належні потребам еталона RAL і не виготовляє профілі властивості економ класу, так як експлуатація вікон, виготовлених з такого профілю тягне за собою значні небезпеки для покупця, наприклад в процесі коли відбувається скління лоджії в житловій квартирі або будинку.
Німецький концерн VEKA (Века) — самий-самий великий виробник профілю ПВХ — з якого виготовляють сучасні євровікна, коробки рам пластмасових вікон, дверей. Престиж профілю VEKA — заслужений роками ідеальної експлуатації виготовлених з нього вікон.