Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Популярні конструкції даху.

вариант обустройства крышиСтворення даху будинку являє собою один з принципових проектів прийдешньої конструкції. Її як зазвичай облаштовують на різних висотних будівлях, приміських будинках, туалетах, побутівках і різних господарських спорудах.
І тут важливо знати, що від типу конструкції даху залежить і дизайн зовнішнього вигляду будівлі, його краса і вірогідність в майбутньому здійснити мансардовой поверх, а це грає на ціні покрівельного материалла і складності виконання робіт.
Самою дешевою і звичайною системою є всім я думаю знайома односхила дах, яку в основному встановлюють на господарських будівлях.
Схил даху необхідно здійснити на північ з такими умовами, щоб атмосферні опади самі по собі сходили з даху і не затримувалися довго на її основній поверхні.
Для приміських особистих будинків краще підходять двосхилі дахи з 2-ма фронтонами. Кут крену самий може бути різний залежно від матеріалу для даху, погодних місцвих критеріїв, особливостей будови і експлуатації. Кут крену даху залежить теж від покрівельного покриття.
Якщо будинок зводиться на торф’янистих грунтах, то дах необхідно встановлювати полегшеної конструкції. Краще тільки підійде хитросплетіння 2-ух, 3-х пологих кровель, що виконані між собою під прямим кутом. Пише сайт http://antydoza.com.ua/ серед своїх новин.
Такий двосхилий дах, якому кут крену близько 40 градусів є найвигіднішою і економною зараз покрівельною системою в цілому. При такому проекті перевантаження планомірно ділиться на всі спорудження будинку. Проте є і мінус. Вільне місце, що залишилося під дахом, неможливо для майбутнього облаштування під житлову зону.
Цей варіант облаштування даху іменують мансардою. Мансардний дах в даний час використовують дуже часто в будинках і він має прекрасну репутацію.
З одного боку конструкція мансардного даху відмінно витримує потужний вітер, а з іншої — взимку з неї відмінно не затримуючись сходить сніг.