Майструемо дах заміського будинку.

Пристрій даху заміського будинку з металочерепиці або іншого материалла настає з замірів скатів і в подалі встановленням бічних листів перпендикулярно по відношенню до рис карниза й коника. Форма даху буває (Двосхила, вальмована, щипцева, односхила) це впливає на габарити довжини листів. При вимірах ската величезний сенс володіє віддалення від коника до самого карниза. Зараз так само дуже популярна є у багатьох бітумна черепиця яка проста в монтажі і дуже красива.
Так же по истечения строительства коробки и перед началом отделки советуем изготовить лестницу для начала каркас, чтоб можно свободно передвигаться между этажами, а подальше и её изготовить отделку так как на сайте lestnitsavdom.ru
Всі листи черепиці складати необхідно на обрешітку (бітумну на фанеру або ОСБ які спочатку кріпляться до решетування), щоб їх краї виступали від карниза назовні на 4 сантиметри. Необхідно це, щоб уже після укладання конькових частин на конику утворилася маленька щілина для вентиляції.
Принципові обмеження для прийдешнього монтажу черепиці: не зобов’язано існувати ніяких перекосів при монтажі решетування і крокв, а ухили зобов’язані володіти прямокутною формою. У такому лиш випадку можна гарантувати хорошу властивість монтажу металочерепиці і буде подалі просто підрахувати необхідну чисельність материалла для покрівлі будинку, знаючи потрібну ширину.
Запам’ятайте! Установка шару гідроізоляції під решетуванням з рулонних матеріалів для надання непоганої вентиляції — одна з основних вимог до монтажу даху будинку з черепиці.