Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

КНДР може почати виготовляти ядерну зброю.

Північна Корея може вести чергові тести ядерної зброї.
У минулому році супутники засікли будівництво нових тунелів під землею на полігоні Пхунгері Північна Корея, які можуть як предполагається вживатися для тестування ядерної зброї, але ознак ознак поки підготовки до випробувань поки не спостерігається.
Нагадаємо, раніше раніше вже у ЗМІ не раз писалося, КНДР в 2006 і 2009 роках проводила випробування ядерної зброї, а в травні 2012 року знову Північна Корея відновила будівництво атомного реактора в Йонбені. Влада КНДР стверджують, що реактор спеціалізований тільки для вироблення електроенергії в мирних цілях, проте світові фахівці вважають, що держава розширює свою ядерну далі програму.
Ядерна зброя як і раніше так і зараз являється затребуваною, це можна побачити на симуляторі ядерних ударів який був створений у зв’язку з гарячими подіями у світі, які можливо загрожують перерости в третю світову війну.
Про ядерну зброю мріють багато країн Азії прикриваючись мирним атомом, але в це мало якось віриться багатьом. Третя світова війна із застосуванням ядерної зброї на думку багатьох експертів неминуча, але хочеться вірити в краще, а для тих кому інтернесно, можна перевірити наскільки радіус ураження від ядерної зброї по його місцю проживання буде великий, скориставшись симулятором ядерних ударів і тоді відразу стане ясно на скільки безпечно місце проживання тієї чи іншої людини.