Клеємо самі шпалери вдома.

Як клеїти шпалери? Важко тут не погодитися, що самим використовуваним матеріалом в обробці житлових приміщень, неодмінно, є шпалери. У побутових умовах з обклеюванням стін шпалерами повністю можна впоратися простій людині. Найкраща температура повітря для роботи зі шпалерами в приміщенні від 18 по 23 градусів. При найбільш низькій температурі шпалери подовше сохнуть, а більше 23 градусів — мають більше шансів роздутися або відклеїтися. І бажано клеїти шпалери без протягів. Перед обклеюванням упевніться в необхідній чисельності шпалер однієї партії.
Далі ми розкроюємо шпалери. Потрібна ровненька поверхня або стіл. Потрібно відшукати вантажі для утримування шпалер від їх згортання. Розкроювати шпалери слід в узгодженні з малюнком. Краї листа згинають і ріжуть кроільними ножицями або ножем. Звичайні шпалери і середньої щільності клеять внахлест, а щільні і тиснені — встик. Майбутнім кроком обклеювання шпалер йде мітка стінок. Розраховуємо похибки, відзначаємо згідно ширині шпалер, скільки буде потрібно листів.
К вашим новым обоям замечательно могут подойти новые горизонтальные жалюзи Венус они невероятно удобны в эксплуатации и управлении, красивые, стильные. Измени свой дом к лучшему.
Приступати клеїти шпалери слід від стінки з вікнами, переходячи углиб приміщення. Внакладку шпалери клеяться, перекриваючи один іншого на 20 мм. Якщо приклеювання крайок погано получається, їх пензлем мазають додатково клеєм. Пригладжують шпалери м’яким валіком, або м’якою ганчіркою, щоб вичавити повітря.
Щільні ж шпалери клеют впритул і як дозволено щільніше стискають встик.
Бордюри, фрізи клеют в заключну черговість, рекомендується це робити по висохлим шпалерам.
Важкими місцями при обклеюванні стінок шпалерами є як зазвичай вимикачі та розетки. На тому аркуші, який виходить на даному місці, скоюють надріз хрест-навхрест, придавивши полотно до стіни і слідом зазначивши розміщення розетки. Залишки акуратненько відрізають ножиком.
Якщо при висиханні на шпалерах видно жовтуваті плями. Цьому провиною поганий клей. Обклеювання шпалер необхідно робити заново, з викристанням хорошого клею.
Якщо шпалери відстали від стінки — змащуємо знову поверхню клеєм, даємо йому вбратися, наносимо вторинний шар і лише після цього процеса приклеюємо полотно знову до стіни.