Гель для душу. Косметологи рекомендують.

В данний час важко уявити, як раніше ми обходилися без речей, які нам здаються невід’ємною частиною нашого життя. До прикладу — гель для душу. Гель для душу став найвідомішим засобом для тіла ще в минулому столітті. На ринку побутової хімії є велике рызноманыття гелів і можна знайти підходящий саме вам.
Функції гелю для душу: для підняття настрою, для розслаблення або, навпаки, для додання свіжості, роблячи шкіру м’якою. Є особливі гелі з ефектом відлущування, крем-гелі, гелі-пілінг.
Чому краще користуватися гелем для душу? Тому, що просте мило надає шкідливу дію на шкіру, порушує її звичайний pH-баланс і робить сухою і непривабливою. Дізнатися про кращі гелі та різні косметичні засоби можна на Makeit-up.ru — це великий блог де зібрано велика кількість відгуків про косметичні засоби, а також поради в викристані косметики також до вашогої уваги присутьня консультація професійного стиліста, незабудьте завітати.
Гель для душа більш м’який засіб для особистої гігієни, ніж мило. По-1-е, в гелях міститься менше лугу, ніж в милі. По-2-е, гелі виготовляються на основі води. Вони очищають шкіру, не порушуючи її натуральний кислотно-лужний баланс. В-3-іх, лимонна кислота традиційно вступає до складу гелів для душу і вона нейтралізує луг. Лужні складові формують піну, яка при змиванні відмінно чистить шкіру.
Що всередині вашого гелю?
Як і в інших миючих косметичних засобах — поверхнево-активні речовини. Вибираючи гель для душу, дивіться на склад. Крім ПАР, до складу гелів входять рослинні екстракти, віддушки, барвники та ароматизатори. Виробники часто здешевлюють свою продукцію використовуючи при виготовленні синтетичні речовини і добавки. Краще, звичайно, купувати гелі для душу, які пройшли дерматологічні дослідження і отримали знак «не викликає алергію». Також варто звернути увагу, при виборі гелю для душу, чи підходить він до вашого типу шкіри.