Дизайн інтер’єру вітальні на кращий манер.

Вітальня в наших будинках в осовном призначена для відпочинку всією сім’єю і також час від часу для прийому різних гостей. Це означає, що вона зобов’язана існувати комфортною, зручною і в також сучасною, зі смаком.
На цей момент досить-є чимало стилів, які дозволено застосовувати при розробці розкішного або ж звичайного дизайну вітальні. В незалежності від обраної теми оформлення розташовують крісла, диванчик, журнальний столик, подзеркальник, телек або домашній кінозал.
Багато зараз у розробці дизайну житлового приміщення використовують мінімалізм: прості геометричні форми, малого декору, простір і мінімум меблів, нейтральні кольори, дизайн без прикрас і візерунки, матеріали для обробки приміщення — природні. Я раджу обои для стен купить на dcshop.com.ua — великий вибір оригінальних обоїв для вашої оселі.
Нерідко в квартирах останнім часом об’єднують лоджію спільно і вітальню, що дає більш місця в кімнаті і зручності. Але якщо вам хочеться візуально зробити кімнату більше, з інтер’єру приміщення виключіть двері, застосовуйте для цього арки.
У манері бароко злагоджено виглядає в кімнаті золота ліпнина, картини, масивні меблі з елементами під золото, мармуровий настил у вигляді шахової дошки. Дзеркало скрашують з підтримкою ліпнини, скульптур і рослинного візерунка. Дуже багато млосних тканин прикрасять інтер’єр вітальні: атлас, парча, вельвет.
Модерн в якості аксесуарів робить зображення метеликів, хвиль якими естетично прикрашати сходи, балкони та двері. Використовуються корпусні меблі зобов’язано з непрозорим склінням і витонченою фурнітурою.
Модерн додає кімнатам сучасність, а кантрі — старовину. Якщо ваша вітальня виготовлена в манері кантрі — це стане більш пригадувати сільський будиночок: книжки, живі квіточки, шпалери в квіточку, розписані тарілки в центрі крісло-гойдалка.
При необхідності зверніться до спецеаліста дизайнера по оформленню, щоб ваш будинок або картина перевтілилась.