Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Будуємо лазню взимку.

В нас так буває, що от тільки споруду лазні з бруса відкладають на час гарячої епохи року, проте будівництво в зимовий час бані володіє деякими перевагами.
Давайте перерахуємо їх:
Ваша баня зуміє бути довговічнішую, тому що зимовий ліс найбільш міцний і довговічний. Деревну баню постійно будували раніше конкретно з зимового лісу, так як взимку виникає звуження річних кілець і матеріал робиться крепший, вимерзає зайва волога, що залишилася. Відповідно він практичніше і не схильний до тріщин, не жолобиться при усадці.
Згідно фактору бання зимової споруди буде відчутно тепліше річної по імені меншої кількості тріщин. Так само про грибки і цвілі — можна забути при цьому і про масу проблем разом. Передумови все ті ж: бракує деревного соку, води, яка є вимогливо потрібна для цвілі і грибка відсутня. Без неї стінкам ніщо не загрожує.
Надзвичайно набагато менше часу буде потрібно на усадку зрубу. Всім зрозуміло, що зруби усадку роблять тривалий час, яку очікувати можна до півроку перед тим як робити дах для якого використовується зараз широко м’яка покрівля, а для обробки вже під ключ може знадобитися ще більше часу.
Якщо зруб збирали навесні, залишити роботи буде необхідно на осінь, проте взимку з цією проблемою легше — час очікування тільки 3-4 місяці. Якщо для лазні фундамент не був готовий завчасно, дозволено кинути оброблений зруб, а навесні фундамент вже зробити, і залишається лише встановити зруб зверху, так як первинна усадка дерева на майданчику вже відбулася.