Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Вирівнювання стелі в будинку або квартирі.

Вирівнювання стелі зараз може реалізуватися такими методами — штукатуркою і шпаклівкою, або листами гіпсокартона. І так ви надумали ремонт. Вирівнювання стінок виникає з впровадженням подібних матеріалів і про це не можна забувати.
Вирівнювання стелі ЛГК, ще іменують «сухим» методом. Він зараз широко поширений в міських квартирах і будинках з цегли, бетону і т. п. «Сухий» метод вирівнювання неперевершено йде для стель, там де кривизна очевидно виражена. Це зазвичай можна визначити візуально. Досить подивитися на протилежну лінію об’єднуючу стелю й стіну. Лише тільки після неупередженої оцінки слід починати приступати до роботи. В такому разі согласование перепланировки нежилых помещений грає велику роль.
Якщо ви помітили перекіс незначний рівня стелі, то його поправити простіше шпаклюванням. Однак при великих відхиленнях цей спосіб не ефективний і доводиться застосовувати за гіпсокартон. Вирівняти стелю гіпсокартоном без допомоги інших важко, проте все ж можна і тут на допомогу може придатися драбина за допомогою якої зручніше підтримати лист гіпсокартону коли напарник буде його закріплювати. Основне розуміти те, що ви робите.
Для початку стелю потрібно почитити від старих оздоблювальних матеріалів та забруднень. Грунтувати його не слід, тут гіпсокартон не стане впритул межувати до поверхні. Далі до стелі, при підтримці дюбелів, прибиваються профілі, що утворюють цілу конструкцію. До конструкції прикріплюються листи гіпсокартону. Для цього вживають саморізи довжиною 2,5 або 3,5 см.
Ще зараз популярно і просто вирівняти стелю за допомогою натяжних стель, які мають всі шанси існувати різної конструкції і дизайну.
Варто помітити, що самостійне вирівнювання стелі листами гіпсокартону непростий процес з моральної і фізіологічної точки зору. Одному впоратися з таким ремонтом складно буде, тому необхідно завчасно відшукати собі асистента.