Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Виготовлення труни.

труна виготовленняМатеріали для виробництва труни
Для виробництва трун вживаються найбільш різні матеріали. Отак «Коробка Світу» виготовлена з картону, а шикарна труна для голови країни може існувати виготовленою з товстенної бронзи. Деревяні труну може існувати виготовлений зі звичайної сосни або з цінної твердої деревини, такої як вишня або червоне дерево. У самому поширеному випадку південноамериканські труни виготовлений із сталі. Не рахуючи такого, чимало трун робиться зі скловолокна.
Велика частина трун, за винятком, найпростіших, крім зовнішнього корпусу всередині мають ліжко, яке традиційно робиться з тафти або оксамиту, під який для вирівнювання підкладається ватин, а під нього картон або поліестер і знову ватин.
Решта матеріали, вживані у виготовленні трун, включають сталь або інші сплави, гуму, якщо вживається набивка для запечатування гробу і, врешті-решт, робиться фарбування.
Виробничий процес
Дерев’яна труна може існувати зробленна в будь-якій теслярській майстерні, застосовуючи прилади та способи меблевого виготовлення. Прихильники мастачать своїми руками мають всі шанси виготовити труну без допомоги інших, як коли б вони робили шафу.
Традиційно невеликий діяч трун це збирач, який збирає готові елементи труни і об’єднує їх воєдино. Є 3 основних елементи труни: корпус, ліжко і ручки.