Вибираэмо правильно Штори!

Штори є важливою декоративною складовою приміщення. Майже всі домовласники обирають штори, не замислюючись, купуючи зовсім переконані в тому, що обрали непогану модель одягу для своїх вікон. Однак «спешность» в процесі дизайну вікон неприпустима. Тут дисгармонія постійно помітна.
Якщо ви роздумуєте, що штори для нової квартири вибирати просто, то ви помиляєтеся. На розшук кращого варіанту може багато часу піти. Творіння красивого інтер’єру просить значущих вкладень коштів. а ще часу і праці. І про це не забувайте, так як одна погана штора перекреслить всі старання. Щоб вибрати гарні портьєри, штори абсолютно придатні інтер’єру, дотримуватися наведених нижче порад.
Раніше вибір штор був досить не великим, були присутні ідентично-похожі згідно дизайну моделі. Тому домовласники нерідко брали деяку кількість комплектів схожих штор і просто вішали їх на вікна. Одна і та ж модель штор може по різному виглядати в одній кімнаті і пригнічувати іншу. Тому ви зобов’язані врахувати манеру декору, колірну палітру приміщення, а ще ступінь освітленості. Однотипні штори ви зможете застосовувати лише в разі дизайну вікна, дверей і які у вас откосы на окна однієї і тієї світлиці.
Ще треба врахувати, що не для всіх приміщень до лиця прозорі штори, які в даний момент надзвичайно відомі. Наприклад, для спальні купити краще темні штори, якими в потрібний момент можна закрити вікно. Ваша спальня — це простір для відпочинку, тому прозорі штори, тут не до місця.
Від освітленості, яка розрізняється у всіх приміщеннях, залежить вибір тканин ваших прийдешніх штор, тому цей факт треба врахувати. У ясному приміщенні на південній стороні відмінно виглядають легкі та прозорі штори, а в мало освітленому — моделі з щільних тканин.
Практичні характеристики матеріалу, ще мають сенс при придбанню штор. Не всі тканини стійкі до дії прямих сонячних променів. Одним з таких відмих матеріалів вважають шовк. Штори із шовку постійно чудові і шикарні. Дизайнери радять застосовувати шовк при декоруванні більше подушок в південних кімнатах, тому що штори з шовку надзвичайно скоро вицвітуть.
Зав’язки штор, повинні поєднуватися з манерою виробу і тканиною. Вибирайте тканини придатної фактури, по іншому штора стане недобре виглядати.
До цього чим іти в салон купувати штори, слід накидати ескіз на папері або користуватися порадами дизайнерів. Це дозволить вам виготовити ваші вікна ефектними та витонченими.