Традиції святкування одруження.

Деякі весільні традіціі вже постаріли, а якихоь ще слідують, адже є величезна чисельність весільних звичаїв. У всякого народу, у всякої країни свої традиції святкування одруження.
До прикладу, південноамериканські традиції, святкування одруження, не вважаються надзвичайно коштовним так як його можна відсвяткувати молодятам де завгодно.
Що доторкається давньогрецьких звичаїв, то слід підмітити те, що одруження проходить в подальшому розпорядку: підготовка дружини до шлюбу; дружину водять в будинок нареченого, де і підготовка до празнику проходить. Весілля триває деяку кількість днів.
Весільні традиції у Великобританії. Під час вінчання, наречений і дружина перед людьми і церквою, мають всі шанси викласти один одному претензії, а якщо їх бракує, то наречений з дружиною вінчаються та надають клятву в любові і честі.
Індуські весільні традиції, розрізняються від майже всіх тим, що це досить дороге свято. Тут багато людей, а ще різної труднощі атрибути. Це одруження проходить деяку кількість днів, необхідно пройти певну чисельність стадій.
Різні традиції, різних держав, націй, закріплюють всеж схожі зв’язки. Завдяки весільним звичаям, одруження стають більш захоплюючими і привабливішими.