Що таке сарай?

Що то таке сарай і навіщо він. Сараєм іменують фактично всілякі роздільно від житлового будинку приміщення, призначені для зберігання різних речей і традиційно такі будови не опалюються. Найчастіше тільки сарай вживають для складування і нерідко в сараї розташовують домашніх тварин. Єдине, що не бережуть в сараї — це харчування.
В залежності від майбутнього використання сараю, вибирається метод будівництва. Якщо в сараї будутет вугілля, дрова, то споруджується дешева і нескладна конструкція, почастіше низька, замість двері встановлюються маленькі ворота. Споруджують такий сарайчик недалеко від будинку.
Сарай під великі предмети (різні прилади і пристосування для робіт по саду, дому, газонокосарки та інше), зобов’язаний існувати обширним, потрібно зробити обов’язково стеля, двері і вікно. А якщо ви зібралися перенести частину речей в сарай то купити картонні коробки для переїзду вам дуже знадобиться в них дуже зручно зберігати різні речі.
Приміщення для тварин облаштовують в узгодженні з санітарними та лад вимогами для їх будівництва, так як не секрет, що аромат від таких приміщень не з кращих і тому, щоб не отравлювати життя не лише власникам споруди, однак і сусідам, слід про це пам’ятати при проектування потройки.