Починаючому електрикові — рада.

Лагодити електрикові в будинку без допомоги інших є не лише ризикованим, однак і шкідливим для здоров’я заходом, якщо у виконавця відсутні особливі пізнання і навички. Тому перед тим, як проводити експеримент з автономним монтажем, потрібно вивчити цілісний звід літератури та рекомендацій.
Щоб обрати найкращий метод прокладання кабелю, потрібно вивчити поради професіоналів і знайти тип потрібної проводки, матеріал, категорію. У житлових приміщеннях краще прихована схема монтажа у вигляді поширеного варіанту: штроба з замурованими кабелями, які тягнуться далі до коробок, вимикачів, розеток. У будинках з дерева ховати кабель треба в труби, а не стіну що є порушенням пожежної безпеки.
При виконанні штроби потрібно докласти додатковий захист кабелю в гофрованій ПВХ-трубі, металеві або в пластмасові. Якщо потрібно виконати важку розводку, то хорошим варіантом стане звичайне облицювання перекриттів гипсокартонном з охороною кабелю в гофрі.
Вам нужен надежный престижный офис в котором на голову не сыпется потолок — аренда в river city именно то что вам нужно и вашему бизнесу.
Хорошим варіантом виконання кабелю в конструкції підлоги стане закладення стяжкою. При цьому кабель встановлюється так само в гофрованій трубі і зміцнюється. При монтажі під підлоговою дошкою або аналога використовують труби із сталі, які виконує роль кабельної траси.