Операція Секретний Санта-Клаус в Нью-Йорку.

Секретний Санта в Нью-Йорку дарує всім гроші на вулицях. Ось такий реальний Санта-Клаус ходить вулицями Нью-Йорка, який до цих часів не оговтався після спрашного природного лиха по імені ураган «Сенді».
Всім відомий новорічний персонаж роздає постраждалим від стихії «Сенді» по 100 баксів. До Різдва він планує пороздавати таким чином 100 000 доларів США. Свою роботу хороший Санта почав заздалегідь з району Нью-Джерсі. На любі банкноті, яку роздає Санта стоїть невеликий штамп червоного кольору.
Чоловік не представляеться і не вказує журналістам свого обличчя — ховає його за щільною білою штучною бородою. Зрозуміло тільки одне, що він — успішний підприємець. Вимовляє, що традицію дарувати гроші він перейняв від свого давньго друга з Канзасу. Ось така цікава Америка, а в Україні виступить iron maiden у львові квитки вже можна буде придбати пише muznews.com
Друг його Ларі Стюарт роками перед самим різдвом роздавав нужденним гроші в притулках і безкоштовних їдалень. Стюарт загинув у 2007 році. Він встиг пороздавати найбільш мільйона баксів. Але на відміну від власного товариша цей Санта з власного вчинку заслуг робити не бажає, а тому вважає, що краще зберегтися невідомим, тоді в новорічному дарунку стане більше казки та чаклунства.