Купити Apple iPhone 5 — здивуй друзів можливостями.

Новітній iPhone 5 — це мультимедійне пристосування, яке здатне захоплювати і спонукати своїми здібностями. Apple iPhone 5 16Gb працює на базі нового двоядерного процесора A6, з тактовою частотою 1. 3-1. 5 ггц, володіє 16 гб інтегрованої пам’яті і його екран становить 4 дюймів робочий дозвіл якого 1136х640 пікселів.
Камера 8 мп Apple iPhone 5 здатна вас по-справжньому здивувати якістю знімків і відео, яка отримала чимало інновацій. У новому Apple iPhone 5 лінза камери виконана з сапфірового кристала, а завдяки гібридному інфрачервоному фільтру, Ви раз і на завжди зможете викинути сімейну «фото-мильницю».
iPhone 5 володіє неймовірними можливостями, однак для їх застосування потрібна потужна батарея, конкретно тому в iPhone 5 приділили чимало інтересу цьому і встановили найбільш ємну батарею. iPhone 5 ще підтримує роботу в 4G (LTE) мережах і володіє відмінною якістю передачі звуку, завдяки збільшенню в його стандартну комплектацію ще 1-го мікрофона, зараз в телефоні їх 3. Говорять, що мониторинг транспорта ГЛОНАСС можливо і з Apple iPhone.
Не рахуючи всього цього смартфон iPhone 5 отримав найбільш неповторний дизайн, він став тоншим, простіше і трохи довше. Він в змозі захоплювати, спонукати і даруватиме лише задоволеність, вам варто купити iPhone 5 який готовий починати бути Вашим фаворитом у всьому!