Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Домашній шарінг, що це таке?

Уявіть собі таку ситуацію у себе вдома, коли у вас на різних телевізорах йти повинні різні канали при перегляді супутникового телебачення. Купувати самому не одну унікальну карту і виплачувати за все виходить недешево. А мати 1 карту і дивитися на всіх ресіверах різні тв канали — це вже цікаво.
Це називаеться шарінг, коли ресивери всі і сервер з офіційною картою доступу до каналів знаходяться в одному місці. Тобто так формується мережа спільно зі власним сервером. Це торкається як випадків котеджу з величезною чисельністю телевізорів, так і сусідів по квартирах підключених до однієї домашньої мережі.
Єдине — потрібно тримати в голові, що сигнал з антени поки ніхто не відміняв, і у всякого зобов’язаний існувати власний прийом.
Сервером може існувати приймальний ресівер типа Dreambox з унікальною картою, програматор, кардсплітер.
Варіант, коли 1 картковий ресивер є сервером, 2-ий — покупцем тобто відбувається кардшарінг. Досить брати 1 Openbox і Openbox іншої моделі. Об’єднуються вони в нуль-модемним кабелем. Однак лише 2 ресивера.
Варіант, коли основа кардспліттера є так само і сервером, а в клієнтські ж ресивери вставляються плати встановлені в картоприймач або блоки в RS-232.Тут вже, вживаються ресивери однієї марки і моделі.
Ще варіант, коли сервером є програматор. Безсумнівно зобов’язаний існувати безперервно черговий комп. Цей варіант рідкісний і досить непростий. Описів опцій не достатньо. До нього мають всі шанси включатися всілякі пристрої, у яких є така функція. Основне — щоб співпадав протокол з’єднання між ними.
Варіант, коли сервером для передачі ключів є Dreambox або Sezam. Варіант згідно настройці також не зі звичайних, однак описів вистачає. Не має великого розходження від звичайної клієнтської опції дріма або сезаму. До нього мають всі шанси включатися всілякі пристрої, у яких є така функція. Основне — щоб співпадав протокол передачі даних.