Догляд за варильною склокерамічною поверхнею.

Догляд за варильною поверхнею — не легка робота.
Якщо Вам доводилося усувати «вікові відкладення» надійно пригорілого жиру зі склокерамічної варильної панелі, ви розумієте, яка це томна і малоприємна робота. Склокерамічні варильні панелі дозволено очищати лише за допомогою спеціальних засобів. Вони, як правило, кремоподібні або водянисті, але ні в якому разі не порошкові.
Чистячі порошки, звичайно, борються із забрудненнями, але при цьому і псують поверхню панелі. До складу чистячих засобів, які використовуються для склокераміки входять особливі силіконові масла, і при їх нанесенні на поверхню утворюють невидиму силіконову захисну плівку. Дана плівка істотно спрощує щоденний догляд за варильною панеллю. Варильні склокерамічні панелі, оброблені цими засобами, що містять силіконові масла, стають більш стійкими і до основного «ворогу» склокераміки — цукру. А після прибирання на кухні влажная уборка помещений, що є вдомі теж дуже важнива не тільки для естетичного вигляду, а й для здоровья.
Будь-який цукровмісних розчин, який ви ненавмисно пролили на поверхню, потрібно відразу ж притерти. У разі якщо цукор в’їсться в поверхню, вам, швидше за все її, потрібно буде змінити.
Користуйтеся перевіреними засобами для прибирання всього будинку.