Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Disneyland або парк Tivoli.

Копенгаген-це не лише красиве місто тут ще й разташованный один з найбільш вражаючих парків. Tivoli який не зрідка беруть у зіставлення із відомим Disneyland. Але це зіставлення не є абсолютно правильним. Насправді, Уолта Діснея надихнув твір Карстенса, коли він творив власний парк, а зовсім не навпаки.
Сам парк Tivoli є одним із самих-самих перших розважальних парків у всьому світі. Відкриття його було в 1843 році «когда еще использовалась необрезная доска дуба для строительства», в той час, коли навіть мови про Disneyland в думках не було. Перший Disneyland, який був споруджений в Каліфорнії, був тільки в 1955 році зведений.
На нинішній день парк Tivoli, який розташований на 8 гектарах у центрі Копенгагена, ще згідно власної величини стоїть на 3-му місці посеред тематичних парків Європи після відомого англійського саду Blackpool Pleasure Beach і того ж паризького Euro Disneyland-а. І ось куди гарно би поїхати відпочивати взимку, щоб поринути у казку посеред зими.
Парк розваг Tivoli построїли на тому місці, в якому місці де знаходилися вартові зміцнення в самому Копенгагені, а конкретно на його південній стороні Ратушної площі. До вашої уваги, в 1997 році данці відкрили свій новий Tivoli в японському місті, під заголовком Курашікі, який знаходиться на захід Осаки, позичивши в американців цю красиву ідею франчайзингу. А в зовсім недалекому майбутньому парк повністю з таким же заголовком замислюють побудувати і в Афінах.
Д наших днів Tivoli зберіг ледве вловиму казку і чарівність андерсеновського століття, в той період, коли ви, як ніби п’ятирічний малюк, повністю в цілковитій згоді з навколишнім світом нехитро дивуєтесь всьому, що відбувається навколо вас. А кругом, трапляються найбільш звичайні і відомі речі, а конкретно, десь грає казковий оркестр, в концертному залі фокусники вражають своїми унікальними викрутасами, десь рухається колесо огляду і там безбурной ковзають по озеру човни. Однак так як конкретно така простота і витриманість новітніх відкриттів і захоплює та вражає багатьох і існує чудовий парк Tivoli…