Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Бути вебмайстром легко.

У вас багато доменів і ви не встигаєте стежити за ними — Dominder. com — це новий і вдалий сервіс для вебмастера, який дає можливість дивитися за великою чисельністю доменів з однієї адмін панелі управління, особливо коли вони в безліч реєстраторів. Економте час, адже час — це гроші.
Вам потрібно лише додати свої домени в панель управління Dominder і налаштувати потрібні опції управління.Прі цьому сервіс стане повідомляти Вас за підтримки sms і e-mail повідомлень за всіма встановленими конфігурацій відбуваються з Вашими доменами.
Моніторинг сторінок — пінг додані сайти і сповіщає власників якщо інтернет-сайт починає неправильно працювати. Сервіс робить сповіщення про термін реєстрації домену — надсилає повідомлення на велику кількість телефонів і e-mail адрес за вказану кількість днів по закінчення реєстрації вашого домену. Дозволено в сервісі задавати витрати і фінанси по будь-якому вашому сайту.
В даний момент проект з управління доменами Dominder на стадії тестування, тому цілий функціонал (за винятком додаткових sms) доступний зовсім для вас безпладно. Будь-якому зареєстрованому новому вебмастеру в даний момент при реєстрації дається 5 смс-кредитів, які дозволено застосовувати для тестування обслуговування на сервісі доменів Dominder.