Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

АВТОВАЗ: запуск нового контрольно-пропускного пункту.

20 грудня 2012 АВТОВАЗ відкрив новий транспортний майданчик з двома контрольно-пропускними пунктами для вантажного автотранспорту (КПП) — на в’їзді і відповідно на виїзді з території заводу.
Введення в експлуатацію цього об’єкта значно збільшує пропускну здатність системи транспортних КПП, вирішує питання логістики та оптимізує транспортні потоки, що необхідно в тому числі для прискорення доставки комплектуючих до цехів виробництва нових моделей автомобілів на платформі Альянсу.
Пропускна спроможність нового в’їзного КПП — 700 автомобілів на добу. Його введення в експлуатацію істотно розвантажить діючі транспортні КПП заводу і скоротить час простою транспорту, покращитья істотно продажа ваз. При розробці і будівництві цього об’єкту була врахована і схема існуючих транспортних потоків навколо заводу, що дозволить розвантажити дорожню мережу.
Разом з цим підвищується рівень виконання завдань безпеки: нові КПП обладнані сучасними комплексами технічних засобів контролю над в’їжджаючим і виїжджаючим транспортом.
Адміністративні будівлі КПП обладнані сучасною технікою, робочі місця операторів оснащені усім необхідним програмним забезпеченням, інформаційна система дозволяє вести моніторинг безлічі параметрів контролю.