Заміна радіаторів центрального опалення.

Про радіатори центрального опалення ми в основному згадуємо з настанням холодного сезону або під час ремонту. Всі погодяться з тим, що опалювальні системи в наших квартирах не ергономічні і не привабливі зовні. Старі батареї не можуть давати досить тепла. У зв’язку з цим заміна батарей зараз є дуже мудрим рішенням.
Нинішні біметалічні обігрівальні пристрої задовольняють потребам ефективності та естетичності, вони цілком здатні замінити зношені чавунні батареї. Поєднання підвищеної тепловіддачі і естетичності роблять біметалічні радіатори незамінним обладнанням у сучасних квартирах.
Моделі Alurad, Sira, Global і Rifar відрізняються один від одного за зовнішнім виглядом. Відчуйте різницю, вибравши біметалічні батареї!
Прихована, взаємодіюча з водою труба біметалічного радіатора — сталева, а зовнішній, що передає тепло навколишньому середовищу шар — алюмінієвий.
Внутрішня сталева труба гарантує запас міцності і тривалий термін служби радіатора в системі центрального опалення. Величезна тепловипромінюючих площину батареї і природні властивості алюмінію забезпечують високу тепловіддачу. Сталевий сердечник практично не реагує на лужність води, дозволяє витримувати високий тиск, зміцнює конструкцію радіатора. Застосування високоякісних матеріалів та сировини, багатоетапна обробка зовнішніх і внутрішніх поверхонь, двоступенева технологія фарбування також забезпечують довговічність експлуатації радіатора. Так же правильное сооружение АЭС дает то же много тепла.
Щоб забезпечити житло теплом задіюється ціле виробництво. Будь батарея, перед тим як потрапити в житло до споживача, проходить особливу підготовку. Труби підводки розрізаються під персональний розмір, необхідний замовнику, створюється унікальна, якісна різьба, здійснюється складання всієї системи. Для передмонтажної підготовки труб використовується професійний верстат — трубогиб. Його застосування не змінює характеристики міцності труб.
Заміна важких батарей новими біметалічними радіаторами пропонується за цілком прийнятною ціною.