Хіба ти розумніший долі?

— Просто в тебе грають амбіції прищеплені навколишнім суспільством, подивися на африканські племена які в них стандарти краси і цінностей. Можна навіть закохається в скріпку якщо натовп скаже, що це круто, а де ж твоє Я. Нашому суспільству за останні десятиліття багато чого вселили журнали і телебачення і це повір не з кращих точок зору на світ — адже ви бачите самі який він гнилий, непостійний і мало вселяє довіри. А як раніше було якщо сім’я то до труни, якщо друзі то на вік і люди були здоровими, а зараз? — Все рухається методом тику.
— Але Доля завжди дає поштовх куди правильно рухатися або до кого, звичайно все це йде циклами в житті і повторюється через певний час, якщо ти відмовишся від першого незабаром ти отримуєш інше, але воно по суті теж і з віком, ці параметри погіршуються і втрачається час, а адже все в твоїх руках, щоб зробити свій ідеал з того що дає доля зараз, навіщо чекати 1,2,3 роки, а потім знову йти по тому самому шляху але вже з початку, адже легких шляхів не буває.
И не надо на судьбе печать водными чернилами все чем ты не доволен и постояно дягаться с ней ей о сути все равно кому улыбнуться потому что в этом мире должен быть баланс сил и баланс чувств. Тем, что ты начинаеш с ней воевать подымаеш волну новой энергии, а это уже дисбаланс, который судьба постояно выравнивает.
— Опиратися долі зазвичай марно так як починає, щось не клеїтися. Адже потрібний клей не порівняний з твоїм суспільним ідеалом, який постійно вказує на недоліки, але ідеально нічого не буває. Ось так і руйнуються світи які іноді так важко знову відбудувати.
— Долю можна якось порівняти і з інстинктом. Адже доведено наукою за природою кожна самка тягнеться тільки до здорового партнера, щоб діти були здоровими і потомство тривало, але в останні час слово здоров’я підмінялось на гроші, а ви знаєте, що за статистикою рівень захворюваності в багатих сім’ях вище, тут варто задуматися яке буде найближчим часом суспільство при таких розкладах. Так і доля направляє нас в більш довірена здорове майбутнє, але в силу нашої розпещеності чужими прикладами і прямого навіювання з поза і під чужі ідеали ми йдемо від свого. Ось чому стільки нещасних людей. І це реальність над якою можна задуматися, що не так у тебе!
— Навіщо опиратися долі — живи зараз, адже доля не зводить просто так людей і обставини в яких нам все ж треба, що б зрозуміти, щоб бути краще і це забувати не треба. Я знаю багато людей які чинили опір чогось, але пройшовши певну кількість часу розуміли, що це дійсність те, що їм треба, головне довіритися їй! А завтра завжди буде краще ніж вчора …