Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Смартфон LG Optimus 4X HD.

Компанія LG Electronics та її чотирьохядерний смартфон LG — Optimus 4X HD. З моменту своєї появи на міжнародній виставці Mobile World Congress у лютому 2012 року, LG Optimus 4X HD був визнаний одним з найбільш очікуваних смартфонів цього року.
LG Optimus 4X (LG-P880) оснащений чотирьохядерним мобільним процесором NVIDIA, 4- PLUS-1™ Tegra 3 з додатковим п’ятим ядром, який забезпечує смартфону відмінну швидкість і продуктивність. Під час роботи ресурсномістких додатків, коли пристрою потрібна максимальна потужність, Tegra 3 автоматично використовує всі чотири ядра. А в режимі очікування або прослуховування музики, щоб заощадити заряд батареї, запускає тільки одне, п’яте ядро.
LG Optimus 4X HD також оснащений потужною акумуляторною батареєю ємністю 2150 мАг, ефективність якої додатково збільшена за допомогою фірмової розробки LG — технології SiO+. За допомогою цієї технології батарея смартфона довше утримує заряд, що досягається без збільшення розмірів смартфона.
4,7-дюймовий True HD IPS дисплей забезпечує LG Optimus 4X HD високу чіткість зображення з роздільною здатністю 1280 х 720. Крім того, співвідношення сторін 16:9 дозволяє охопити одним поглядом більшу кількість інформації, в той час як висока щільність пікселів 313 ppi і матриця Stripe RGB IPS полегшують роботу з текстом, роблячи його більш чітким. Також потрібно відзначити, що, True HD IPS дисплей забезпечує більш точне відтворення білого кольору, який традиційно є фоном для електронної пошти і повідомлень. В результаті читати електронні повідомлення, книги, продивлятися Інтернет сторінки стало ще більш приємно та з меншим навантаженням на очі, про це писали новини дня на xroniker.ru
«LG Optimus 4X HD — це дуже швидкий смартфон, але не тільки швидкість робить цей пристрій дійсно незвичайним, — сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і CEO компанії LG Electronics Mobile Communications. — Диференційований користувальницький інтерфейс і виняткова функціональність цього пристрою настільки ж унікальні, як і його видатний «мозок» — Tegra 3. Із LG Optimus 4X HD ми встановили досить високу планку як у галузі, так і для конкурентів».
LG Optimus 4X HD має новий користувальницький інтерфейс Optimus UI 3.0, який містить плагін Quick MemoTM. За допомогою цього плагіна користувачі зможуть залишати замітки безпосередньо на екрані смартфона, не відкриваючи окремого додатку. Ще одне доповнення LG Optimus 4X HD — це набір програмних функцій для підвищення якості зображення та відео Media PlexTM. Функції Media PlexTM дозволяють в один натиск збільшити або зменшити масштаб зображення, а також вибрати і зберегти найкращий кадр зі знімків, зроблених безпосередньо перед натисненням кнопки спуску затвора.
Міжнародне видання Tom’s Hardware, що спеціалізується в області споживчої електроніки, назвало LG Optimus 4X HD (LG-P880) одним із найбільш інноваційних продуктів на виставці Mobile World Congress 2012. Відео з демонстрацією цього передового смартфона LG можна подивитися на сторінці http://2url.kr/cmj.
В Україні LG Optimus 4X HD — орієнтовна вартість четрих’ядерного смартфона в українських роздрібних мережах складає 5 999 грн.