Смачна візитна картка грецької кухні.

Грецький салат згідно праву вважається візитною карткою грецької кухні. Однак це не завадило цьому південному диву смаку, влаштуватися на столах майже всіх кухонь. Чому дивуватися, так як реальний салат, наготовленний з урахуванням усіх тонкощів рецептури, є стравою елементарно невимовного смаку і запаху.
Грецький салат прийшов до нас з глибокої давнини. Інгредієнти салату мають всі шанси з’явитися досить елементарними, проте об’єднані спільно і вірно приправлені, вони приголомшливо грають і гармоніюють між собою.
Салат грецький вважається звичайним блюдом, всі складові інгредієнти необхідно шматувати як дозволено крупніше. А ось виготовити правильну заправку — справжнє мистецтво. У цьому салаті потрібно застосовувати лише оливкову олію прохолодного віджимання, а ще спеції — обов’язково орегано, базилік, які є візитною карткою грецької кухні.
Неповторність цього рецепту грецького салату, міститься в тому, що мандруючи згідно світу він не надзвичайно помінявся. Різні кулінарії вносять свої незначущі конфігурації в рецепт, часто експериментуючи з компонентами заправкою, рідше з маслинами, однак головні інгредієнти грецького салату, остаються недоторканими.
Цей салат можна зустріти фактично в усякому кафе або ресторані, проте непогано виготовити його без допомоги інших і здивувати свою сім’ю звичайним, проте по-справжньому вишуканою стравою.