Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Скільки років живе торт.

Вік торта буквально невідомо. Історики, за допомогою мовознавців, вважають, що перші тортики виникли приблизно 2000 років тому в Італії, отак як слівце «торт» в перекладі з італійської означає щось хитромудре і пишно увінчане, а спочатку переводилося як «корж».
Однак є версія, що торт не міг де-небудь влаштуватися як не в Греції — на її місцевості були знайдені увінчані малюнками та аплікаціями пиріжки з перетертих і зварених зерняток.
За інших же версій вважаеться, що лише на Сході з їх популярними в усі епохи солодощами, могли зародитися важкі рецепти тортів. Решта ж дотримуються іншої теорії походження тортів. Всім популярні смачні ласощі Сходу, які навіть досвідченого гурмана мають всі шанси змусити схилитися перед власним неповторним смаком і чарівним запахом. Послідовники даної ідеї дізналися, що античні кулінари вже тоді готували десерти з впровадженням меду, молока і кунжуту. Правда і по форм ті тортики вже нагадували наші усім рідні торти. Кава і торт дуже добре смакують разом і тут ремонт кофейных аппаратов теж може бути у пригоді якщо щось з им не упорядку.
Однак як би там не було, зараз законодавицею моди у світі тортів вважається модна Франція, але чомусь обширно популярні як раз не французькі, а австрійські, німецькі та російські торти. Конкретно французькі кулінари і кондитери протягом багатьох століть диктували віяння в сервіровці та оздобленні цього солодкого шедевра. Конкретно у Франції виникло те, без що інноваційні тортики були б неймовірні — крем, безе, карамель, бісквіт, желе.
Рецепти тортів весь час ускладнювалися, як і форми для випічки — раніше тортики пекли в повсякденних каструлях, пізніше виникли перші круглі форми без низу. Подальшим винаходом, співслужили тортику непогану службу, стало впровадження соди у випічці, а пізніше — відкриття порошку-розпушувача. Так і з часом виникли міксери, блендери і інші кухонні приналежності, що полегшують залучення інгредієнтів та виготовлення тортів.