Пральна машина (Пралка) — Прудкість віджимання.

Сукня в машині проходить не лише стадії прання, однак і віджимається методом центрифугування. Принцип віджимання наступний: барабан розгониться за певної швидкості, і під дією відцентрової сили вода відтискається до його стін, а волога в цей час з тканини віддаляється, чрез барабанні отвори.
Прудкість центрифугування, або віджимання — вагомий аспект при виборі пральної машинки, і має своє відображення на її вартості.
Если в семье доминуют скандалы и непонимание попробуйте может вам консультация семейного психолога поможет решить эту проблему. Ведь счасливых семей не так уж и много, а за своё счастье надо бороться.
Прудкість в 400 оборотів в хвилину вважається низькою, при цьому платяі залишається досить вологим, а ось на оборотах в 1200 — плаття робиться фактично сухе. На базарі побутової техніки є моделі стіралок із швидкістю віджимання, що перевищує 1600 оборотів в хвилину, досить дорогі моделі. Але не варто гнати найвищі характеристики, так як хорошою швидкістю обертання є 1000-1500 оборотів в хвилину, після плаття досить незначно просушити на мотузці. 800 — 1200 — найкраще відповідність між якістю віджимання і ціною. Низькообертові пральні машинки знаходяться на базарі, проте в даний момент повністю не користовуються попитом.
Залежно від числа обертів віджимання, пралки класифікують на:
— Бльше тищі — клас C;
— Більш високі обороти A і B;
— D-G — низькообертові.
Захисні механізми пральної машини.
AquaStop — пристрій охорони від протікань, усуває вас від необхідності після прання перекривати кран подачі води. Перепади напору води в трубах, мають всі шанси слідувати розрив шланга, і як наслідок — протік. Щоб вас і вашу квартиру від такого захистити, пралки оснащуються захисними клапанами на шлангу.
Ще одна новація, застосовувана в сучасних пральних від виробників, — захисне покриття, яке запобігає утворенню вапняного нальоту на поверхні Тена. За рахунок чого робочий термін зростає в 3 рази, в відмінність від моделей з металевими нагрівальними електронагрівачами.