Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Пральна машина (Пралка ) — Панель управління.

1-е, що потрібно зробити до того, ніж приступити до процесу прання білизни, це опустити нечисті речі в барабанну камеру пральної машини. Після такого, як ви це зробили і прикрили лючок, необхідно відкрити кран подачі води, в особливий контейнер засипати пральний порошок, дозволено в одиничний форпік засипати засіб для запобігання накипу, або кондиціонер для білизни, а потім обрати програму режиму прання. Програмка вибирається залежно від виду тканини. Для майже всіх сучасних пральних наступною і фінальною дією стане активація клавіші «Запуск». Запуститься процес прання.
Є 3 кроки прання білизни. Перший крок — сам процес прання. Бак виповнюється водою, яку підігрівач доводить по певної температури, на протязі певного часу крутиться пральний барабан. Під кінець наданої стадії машинка зливає брудну рідину. Потім слід другий крок — виполіскування, після якого починається стадія віджимання: щоб витиснути з тканини білизни воду, барабан затіває прискорений цикл оборотів, по декількох сотень в хвилинку.
В множественных техничных площадях проиводится монтаж подвесного потолка типа армстронг он быстро собирается, надежен и имеет хороший дизайн. Заказать услугу монтажа подвесного потолка можно на axiom-sibir.ru
Новітні моделі автоматичних пральних машин в змозі виконувати контроль над дією віджимання: якщо, до зразка, плаття у пральному барабані неритмічно укладено, при віджиманні на великих оборотах починаються удари центрифуги, які мають всі шанси погано відбитися на роботі машинки в майбутньому. У наданому випадку машинка збавляє оберти, даючи білизні помірно поміститися в барабан.
Ось така і є програмка прання. Діапазон програм укладений в особливому пристрої, отак іменованому програматорі. Він є «мозком» самодіючої пральної машинки. На базарі побутової техніки бачаться машини з електромеханічним програматором, в якому перескакування програмних циклів виникає засобом механічних перемикачів, але ще бачаться цілком електричні моделі і зі змішаним керуванням.