Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Пральна машина (Пралка) — Доп. функції.

Крім звичайного діапазону функцій і програм, величезна чисельність моделей стіралок дають доп функції.
Напевно, найвідоміша новації крайнього часу — деяка, інтелектуальна система контролю »FUZZY Logic», що без допомоги інших задає необхідні характеристики функціонування машинки і виконує безпосередній контроль над дією прання. Надана система контролю значно оберігає воду, економить електроенергію та час, а основне — залишає хороший підсумок власної роботи.

Ще, не найменш відома функція, якої облаштовані фактично всі пральні машинки — це таймер. Він дозволяє приступити прання в даний час.
Деякі моделі машин фронтальної вантаження мають кут відкриття лючка до 180 градусів, у той час коли повсякденні розкриваються тільки на 90 градусів.
Тенденцією сьогоднішнього часу стало монтування в панель контролю графічного монітора, на якому відображається інформація про використовуванння програмою (наскільки залишилося часу з закінчення прання, чисельність води в баку, температура, чисельність полоскань і т.д.). Дорогі пральні представлені рідкокристалічними моніторами, а ті, що подешевше — цифровими.
Щоб знизити гуркіт і вібрацію під час прання на 30%, були винайдені литі конструкції. Завдяки такому ось поліпшенню пратии дозволено навіть у нічний час.
Функція бактерицидної очищення — невидимі людському оку іони срібла елементарно забезпечують повне знищення мікробів, однак і на протязі 30 днів запобігають їх копіюванню.