Нова Subaru Impreza — американцям такі машинки подобаються.

Нова Subaru Impreza заманює до себе завищений інтерес великої кількості людей. У середині 90-х років минулого століття Колін Макрей сильно ризикував власним життям, дістаючи для Subaru славу ралійної легенди. В руках прекрасного гонщика була не найменш красива Impreza, на роки стала емблемою відмінної керованості, швидкості й схоронності. Жителі країни висхідного сонця напивалися власною славою і раділи, дивлячись на статистику продаж, проте в якийсь момент все помінялося. Зараз від колишній легендарності Subaru збереглися лише спогади, а Impreza, хоч і залишилася в модельному ряду, вже далеко не та, якою була ті 15 років назад.
Компанія Subaru експериментувала з Impreza, як могла. Навіть позашляхову версію вигадала, однак та в маси не дуже далеко зайшла, минула слала вже вичерпала себе і в минулому році Impreza XV перевтілився в незалежний кросовер Subaru XV. Вообщем, це тільки рекламне позиціювання. Якщо копнути глибше, класичний седан і хетчбек Impreza не так особливо розрізняються від кросовера Subaru XV. Але запам’ятайте уроки водіння треба відвідувати з відповідальністю, веть керувати автомобілем це серьена справа. А вот шины купить Москва для любого автомобиля уже не проблема здесь их много и на все случаи жизни.
Дивлячись на дизайн четвертої Impreza, сходу усвідомлюєш, що формувалася вона очевидно не для Європи. Грубі риси «обличчя» і мішкуватий рельєф бічних панелей кузова видають її спрямованість на південноамериканський авторинок, як один із найбільш багатообіцяючих для Subaru. Американці не отак вже знають багато про видатні досягнення бренду в різних ралі, тому жителі країни висхідного сонця і не пробують на цьому грати. Що тут сказати американцям такі машинки подобаються.