Magic Glance для здоров’я ваших вій.

Сьогодні ми вам розповімо про новий бренд в сучасній косметиці Magic Glance, який спочатку розроблявся, як Laboratoires Richelet серія для профмоделей.
Дана косметична лінія є фаворитом в області виробництва натуральних засобів догляду за вашими віями. Бренд Magic Glance є розробкою популярної французької фармацевтичної фірми Laboratoires Richelet.
Дана компанія вже існує у Франції з 1905 року у Франції, основоположником її був доктор. Laboratoires Richelet і вважається однією з самих найкращих фармацевтичних компаній Франції. Продукцію Laboratoires Richelet купують тільки в аптеках.
Головним компонентом для всієї продукції Magic Glance є функціональні молекули, які витягуються з морських мінералів і рослин. Це є кращим підтвердженням про те, що всі інгредієнти засоби для росту вій народжені самою Природою.
Magic Glance — це нові революційні ліки для посилення росту вій, вони мають відміну від буденних косметичних засобів тим, що виліковують всі слабкі вії, а не елементарно їх маскують — це дія документального доведено клінічними випробуваннями. У складі Magic Glance цілком відсутні гормональні препарати. Це ліки міститься в застосуванні запатентованого біотехнологічного комплексу Minerlaux de la mer, який не володіє обмеженнями по застосуванню.
У складі MagicGlance немає ні 1-го гормону або їх синтетичних аналогів, стабілізаторів, консервантів, барвників, ароматизаторів і ПАР. Якщо ви турбуєтеся про власне самопочуття, то обов’язково зрозумієте вигоду від Magic Glance для себе.
Не рахуючи вище сказаного, це засіб для росту вій неповторні, ліки Magic Glance зовсім гіпоалергенні і його впровадження для вас можуть бути не обмежені.
Метод застосування Magic Glance.
Наносьте ліки Magic Glance перед сном особливою щіточкою.
Ліки Magic Glance потрібно намести на вії разів декілька на день за 0,5-2 години по сну на незаплямовані вії і брови.
Magic Glance володіє можливістю обплітати вії і поглиблено просочуватися до їх коріння. Продукт не просить змивання, і тому гарантує тривалу дію.
Вся продукція косметичної лінії Magic Glance здобула міжнародні призи та нагороди за свою якість і ефективність, тепер і вам варто його оцінити.