Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Кисло-молочні продукти — КРАЩА ДІЄТА.

Молочна дієта
Якщо ви вирішили скинути зайву вагу, кисло-молочні продукти — це гарний вибір для підбору вірною дієти. Під-1-е, у молоці тримається найбільш 200 потрібних і корисних речовин. Не вважаючи жирів, білків і вуглеводів, до його складу набирає фосфор, кальцій, цинк, марганець, магній, а ще вітаміни А, РР, С, В1, В2, В3, D, Е . Молочні амінокислоти елементарно незамінні для організму людини, просто засвоюються і роблять нашу шкіру чарівною.
Кефіре життя.
Незважаючи на красу і користь від молочних продуктів, деяким людям все-таки не підходять молочні продукти в чистому вигляді. Паличкою-заначкою для таких людей може починати кефірна дієта, яка(як і молочна)спроможна всіма мікроелементами і вітамінами, при цьому ще й охоплює корисні бактерії, які підтримують в нормі мікрофлору кишкового тракту.
Волога — це життя!
Питна дієта — чи не найпростіша і благодіяння з усіх дієт. Вона міститься в тому, щоб ковтати як дозволено більш мінеральної(негазованої)води в день, і неодмінно по склянці за 15 хвилин до їжі. Дозволено їсти все і коли побажаєте (не рахуючи надзвичайно жирного і не зловживаючи солодким).
Яку б дієту ви не обрали, пам’ятайте, що надмірність нехороша у всьому. Слухайте своє тіло — воно краще інших підкаже вам кращу раду і потрібні потреби для вашого тіла. І не пробуйте спортом займатися — від нього ви будете відчувати себе бадьоро і здорово!
Молочні ванни.
Красотка Клеопатра не «брезгала» молочними ваннами, тому що в Старому Єгипті знали прок красі і здоров’ю. Як мінімум раз на тиждень покоївка підігрівала свіже млеко, щоб викуповувати королеву в так зветься бартемові ванні краси. Проте не лише тіло задовольняється цьому чарівному білосніжному еліксиру, однак і організм в цілому. Молочна дієта, наприклад, вважається надзвичайно корисною для організму — вона дозволяє нагодувати його найважливішими мікроелементами, кальцієм і вітамінами, при цьому не надаючи відчуття важкості організму. Але, варто тримати в голові, що настільки улюблене в побуті молоко кип’ячене такої корисності не приносить — і кальцій, вітаміни не зберігають свої характеристики під дією високих температур.