Іграшки для дитини та коврик.

Купуючи іграшки для дитини, не варто закидати далеко ідею про особливий килимок для вашого малюка, на якому місці він гратися буде зі своїми улюбленими іграшками — це не лише вбереже ваше підлогове покриття від стирання, однак і несе практичну функцію — такою половічок просто чистити. Купити схожий аксесуар для ігор вашого малюка можна майже в кожнім магазині дитячих товарів, якщо ж вам це дорого, то його дозволено зробити і своїми руками.
Щоб зробити половичок для ігор своїми руками, вам стане в нагоді шматочок бавовняної тканини, розміром метр на 2. Ще вам знадобляться клаптики з різних матеріалів (шовк, льон і т.д.) — все це вам стане в нагоді для створення килимка для ігор вашого малюка. Не забудьте застосовувати гудзики і намистини різних кольорів і розмірів. З клаптиків виріжте різні квіти і листочки — чим більше їх стане на килимку, тим Цікавіше стане вашому малюкові жити і грати на такому рідному місці за цікавими забавами.
На одну сторону такого килимка нашийте різнокольорові вирізані листочки і квіти в різних варіантах. Коли вся тканина на килимку стане покрита різнокольоровими клаптиками, додайте гудзики і намистини. Якщо у вас є непотрібні шматочки поролону, то вкладіть його всередину килимка, а пізніше копітко прострочіть розкриті краї. Половичок для ігор вашого малюка готовий!
Но для того чтоб держать игрушки в одном месте детские комоды подходят лучше всего.
Виготовити такий смішний і практичний половичок для ігор власного малюка не складе ні найменшої праці навіть тим, у кого бракує майстерності в шитті і фантазії, але незважаючи на все вищесказане, корисність від нього дуже відчутна. Дитині стане цікаво і комфортно стосуватися маленьких різнокольорових предметів, розглядати гудзики і намистини. І все це на одному барвистому острівці, в який любляча мати вклала не лише рідну справу, однак і доброту і свободу.