Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Іграшки для дитини та коврик.

Купуючи іграшки для дитини, не варто закидати далеко ідею про особливий килимок для вашого малюка, на якому місці він гратися буде зі своїми улюбленими іграшками — це не лише вбереже ваше підлогове покриття від стирання, однак і несе практичну функцію — такою половічок просто чистити. Купити схожий аксесуар для ігор вашого малюка можна майже в кожнім магазині дитячих товарів, якщо ж вам це дорого, то його дозволено зробити і своїми руками.
Щоб зробити половичок для ігор своїми руками, вам стане в нагоді шматочок бавовняної тканини, розміром метр на 2. Ще вам знадобляться клаптики з різних матеріалів (шовк, льон і т.д.) — все це вам стане в нагоді для створення килимка для ігор вашого малюка. Не забудьте застосовувати гудзики і намистини різних кольорів і розмірів. З клаптиків виріжте різні квіти і листочки — чим більше їх стане на килимку, тим Цікавіше стане вашому малюкові жити і грати на такому рідному місці за цікавими забавами.
На одну сторону такого килимка нашийте різнокольорові вирізані листочки і квіти в різних варіантах. Коли вся тканина на килимку стане покрита різнокольоровими клаптиками, додайте гудзики і намистини. Якщо у вас є непотрібні шматочки поролону, то вкладіть його всередину килимка, а пізніше копітко прострочіть розкриті краї. Половичок для ігор вашого малюка готовий!
Но для того чтоб держать игрушки в одном месте детские комоды подходят лучше всего.
Виготовити такий смішний і практичний половичок для ігор власного малюка не складе ні найменшої праці навіть тим, у кого бракує майстерності в шитті і фантазії, але незважаючи на все вищесказане, корисність від нього дуже відчутна. Дитині стане цікаво і комфортно стосуватися маленьких різнокольорових предметів, розглядати гудзики і намистини. І все це на одному барвистому острівці, в який любляча мати вклала не лише рідну справу, однак і доброту і свободу.