Популярність таунхаусів росте.

Популярність таунхаусів в містечках виростає з кожним роком. Зараз третина споруджуваних котеджних селищ у Підмосков’ї зводиться конкретно в такому форматі. У Москві цей тип нерухомості не так поширений і представлений в головному в елітному секторі. Дуже багато серйозних будівельних вимог, тверді обмеження на впровадження земляних ділянок, маленька поверховість і дорожнеча землі впливають на первісну вартість такої будови, роблячи невигідне будівництво таунхаусів економ і бізнес-класу в межі містечка.
Що ж таке таунхаус і чому його всі частіше обирають при придбанню нерухомості в передмісті?
Таунхаус — це квартирний комплекс, що складається з низько поверхових будинків із загальними бічними стінками і особистим входом. Квартири в таких будинках почастіше тільки багаторівневі. 1-ий поверх традиційно відводиться під вітальню, кухню і якісь підсобні приміщення, 2-ий — під спальню, дитячу і робочий кабінет. Якщо є 3-ій поверх, то на ньому традиційно влаштовують деяку кількість гостьових кімнат, зимовий сад і для відпочинку кімнати. У будинку неодмінно передбачений цілий комплекс комунальних зручностей, гараж і захист. Не рахуючи такого, до будь-якого такого будинку примикає ділянка землі, площею від однієї сотки по 4.
Таунхауси числяться бездоганним житлом для величезних сімей. Багатоповерховість квартири дає ймовірність поділити її на зони відпочинку, а величезна чисельність кімнат не лише дає затишно розмістити всіх членів сім’ї, однак і відшукати особливе прилаштування, для няні або домробітниці. Для того щоб віднайти потрібне житло вам може стати у нагоді посредник http://posredniki.info/queenswill/. Така нерухомість в Москві — надійний відбір для бажаючих існувати у великому місті, неподалік від роботи і різних об’єктів інфраструктури, однак при цьому відчувати всю краса приміської життя.
Але більш потрібні все ж таунхауси в передмісті. Свою ділянку землі, де дозволено проводити пікніки і грати з дітками, формує почуття проживання в приміському будинку, при тому, що обійдеться проживання подешевше. Попит на таунхауси зараз перевершує припис на 2-3%, що формує всі передумови для будівельного буму конкретно в цьому форматі нерухомості.
Завжди найвищий попит чекає на таунхауси в селищах біля мегаполісів. Прогнозується, що якщо на ці місцевості стане перенесено дріб урядових та бізнес-структур, то нерухомість в тут подорожчає ще більше.