Чи можливий Бізнес без вкладень?

Подивившись статистику — велика частина молодих підприємців зобов’язані знаходити кошти для власних проектів. І тут варто напружитися, але як почати бізнес, без яких або вкладень? Які тут варіанти?
Варіант 1-ий — реалізація послуг. Вивчіть попит на послуги, відшукайте які затребувані і надайте їх.
2-ий варіант — торгівля роздрібна. І для цього необхідна гендлярське місце і продукти. Якщо бракує коштів, продукт береться з відстрочкою або під реалізацію. Для більшості бізнесменів це є просто. Ну і тут припустимо непоганий продукт у вас в руках. Зараз відшукуємо торгашескую точку, яку дозволено брати в оренду, з наступними орендними виплатами. Очевидно, задачка складніша може бути спочатку, точку яка в увазі покупців знайти нелегко — але можна спробувати. Тут можна спробувати взяти кіоск, оренда тут стане не велика і засоби відшукати реальніше.
3-ій варіант — Дистрибуція. Для справи потрібно відшукати відомий продукт і дистриб’юторську компанію, наприклад це можуть бути міжкімнатні двері. Рекомендувати свої послуги згідно просуванню їх продукту у власному регіоні, на місцевому торговому ринку. Далі берете збірники, еталони продукції і розвиваєте клієнтську базу, збираєте заявки, і розвозите продукти згідно цим заявкам, берете кошти. Майже всі великі фірми отак і починали.
Четвертий варіант — розкриваєте справу за рахунок чужої. Відшукайте непогану бізнес ідею, підготуйте презентацію гарну, яка заінтригує інвестора. Є чимало зразків вдалих компаній. Придивіться до власних якимсь знайомим, може хтось з їх ваш прийдешній інвестор.
І основне пам’ятайте, що це реально збудувати бізнес з мінімальними вкладеннями, І якщо ви будете мислити, що без 10000 баксів компанію не створити, то ви ніколи і не почнете. Це елементарно — якщо шибко побажати то все вийти.
Непринципово, який з усіх варіантів ви оберете, основне почніть в даний момент.