Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Октябрь 2012

LG и Google анонсировали смартфон Nexus 4

Новый тонкий смартфон сочетает лучшую в своем классе аппаратную составляющую от компании LG Electronics и великолепную функциональность от Google
Сеул, 30 октября 2012 г. – Состоялась презентация Nexus 4, новейшего смартфона в линейке Google, разработанного в тесном сотрудничестве компаниями LG Electronics и Google. В некоторых странах мира он будет доступен уже в ноябре. В руках пользователей окажется все лучшее, что может предложить Google: новейшие технологические разработки LG, любимые приложения Google Play ™, и последняя версия Android™ 4.2 Jelly Bean.
«Компания LG Electronics гордится своим участием в разработке нового устройства в линейке Nexus, – сказал д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент и CEO компании LG Electronics Mobile Communications. – Пользователи будут в восторге от

Парламентські вибори в Україні 2012.

КИЇВ — Увага багатьох прикута до відбувшихся в неділю парламентських виборів в Україні — країні, що розривається між Європейський Союзом і Росією. Для правління президента Віктора Януковича ці вибори можуть стати свого роду лакмусовим папірцем. Оприлюднено попередні результати виборів, за якими спостерігали 3,5 тисячі іноземних спостерігачів.
Судячи з усього, правляча партія президента Віктора Януковича збереже більшість у парламенті.
Поки підраховані 69 відсотків голосів. Згідно з результатами, Партія регіонів і їх партнери по коаліції, комуністи, отримали 48 відсотків голосів виборців. Якщо додати депутатів, що беруть участь у виборах в якості незалежних кандидатів, партії президента, швидше за все, вдасться зберегти за собою більшість у Раді.

Як підшукати потрібне житло?

З поширенням Веб ресурсів, знаходити нерухомість стало легше. Але інтразональні веб-пошуку додало тут же зворотну сторону цього способу: мільйони об’яв, тематичних сторінок — сотні тисяч, дубльованих оголошень — теж сила-силенна, а дійсно актуальних — на жаль не так багато. Часто люди, розміщуючи свої оголошення про нерухомість на різні сайти, які припиняють існувати дуже швидко. Пропадає час, а основне, ймовірні клієнти та ефективність розшуку.

Популярність таунхаусів росте.

Популярність таунхаусів в містечках виростає з кожним роком. Зараз третина споруджуваних котеджних селищ у Підмосков’ї зводиться конкретно в такому форматі. У Москві цей тип нерухомості не так поширений і представлений в головному в елітному секторі. Дуже багато серйозних будівельних вимог, тверді обмеження на впровадження земляних ділянок, маленька поверховість і дорожнеча землі впливають на первісну вартість такої будови, роблячи невигідне будівництво таунхаусів економ і бізнес-класу в межі містечка.

Краще сколотимо аероплан і полетимо з того колгоспу

Голова колгоспу: — Район виділив нам фанеру, що будемо робити: латати дірки у свинарнику або лагодити дах у корівнику? Збори довго думали, раптом встає дід:…

Чому тобі все так легко дається?

Два брата — колгоспники. У війну один пішов в партизани, інший — в поліцай. Після війни перший залишився рядовим колгоспником, а другий, відбувши термін, пішов вгору: ланковий, голова, депута.

Caterpillar анонсує розробку найбільшого гідравлічного екскаватора з гідравлічним приводом — З гібридною технологією для підвищення ефективності використання палива.

Компанія Caterpillar закінчила розробку, збірку і виробництво найбільшого в історії гідравлічного кар’єрного екскаватора з гідравлічним приводом. Нова модель Cat ® 6120B H FS значно перевершує в розмірах модель Cat 6090 FS, забезпечуючи високоефективне завантаження кар’єрних самоскидів ультра-класу за три-чотири підходи. Інноваційні гібридні технології знижують витрату палива на тонну приблизно на 25 відсотків завдяки застосуванню гідроелектричних технологій рекуперації та унікальної системи збереження енергії.
Компанія Caterpillar розробила 6120B H FS — найпродуктивніший і ефективний гідравлічний екскаватор ультра-класу з гідравлічним приводом з доступних на ринку. Експлуатаційна маса екскаватора становить приблизно 1400 амер. тонн (1270 т), а потужність двигуна — близько 4500 к.с. (3360 кВт). Це дозволяє екскаватору ефективно оперувати ковшем об’ємом від 60 до 85 куб. ярдів (46 — 65 куб. метрів) в залежності від щільності матеріалу.