Ліпнина унікальний елемент дизайну.

Особливу популярність ліпнина займала в еру класицизму. Холодна, вимоглива краса класичних форм ліпного декору і зараз дозволяє дати святкову і величаву прихильність до вашої споруди.
Однак може існувати створений і інший образ будови, коли архітектурне будівля неначе вкрите шикарним скульптурним килимом. Забава світла і тіней надають фасаду незвичайну легкість, формує урочисте, піднесене розташування. Незважаючи на дійсність розмірів і конфігурації в розподілі тіней в залежності від освітлення, вже те, що статуя накладена на площину, об’єднана з нею, дозволяє втілити основний принцип синтезу художества — цілісність архітектури і декору.
Ліпнина дозволяє створити різний згідно вподоби великий ліпний декор і перемінити площину стінки за підтримки імітації будівельних подробиць: частин ордера (колона, фриз, карниз), кронштейна, пілястри, балясини, а ще рельєфних скульптурних форм.
Используя лепнину можна так же отделывать деревянные стеклопакеты и другие элементы дома.
З використанням в дизайні ліпнини можливо не лише підбавити завершеність інтер’єру, однак і створити невимовні оптичні ефекти, такі як безодня або «нескінченність» стелі. Традиційно ліпний декор пов’язаний з білосніжним цвітом, однак для органічного з’єднання різних частин інтер’єру або фасаду будівлі може бути підбавити йому різні кольори і фактуру. Ліпнина може на стінках залишитися білосніжною, на дверях починати бронзовою, а на меблях — тонованою під дерево або мармур. Дозволено нанести позолоту, патину, створити результат потертості і старіння.
Творіння ліпного декору не лише з гіпсу, однак існує і з бетону, сучасних полімерних матеріалів.
За матеріалами http://www.oknastudio.ru