Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Купити меблі як правильно?

Інноваційні меблеві центри та салони дають величезну чисельність самої різної меблів з різних матеріалів в широкому ціновому спектрі. Щоб куплені меблі не розчарували Вас, а хазяйська процедура придбання не доставила проблем, рекомендуємо Вам корисні поради згідно вибору меблів.
1. Спроектуйте інтер’єр. Зараз хоч якийсь торговець меблів запропонує Вам безоплатну консультацію згідно плануванню інтер’єру. З підтримкою особливих комп’ютерних програм Вам допоможуть виготовити певну кількість варіантів як розміщення меблів, отак і ймовірні колірні рішення.
2. Не поспішайте з покупкою. Визначте зразковий бюджет Вашого придбання та побувайте в деякій кількості магазинів або салонів. Традиційно в салоні меблів є готові еталони продукції, які посприяють Вам краще зробити свій вибір. Нерідко пропонуються вже готові комплекти меблів в одиничному стильовому і колірному рішенні. Ще не зайве стане власне упевнитися в якості пропонованих меблів. При придбанню меблів з гендлярського залу (еталона), на дані меблі традиційно надається знижка близько 20% її вартості.
Обычно хороши варианты покупки мебели возможно при ликвидация организаций в этом процесе происходит часто распродажа качественной мебели по хорошей цене.
3. Не соромтеся запитати сертифікати властивості, так як меблі — придбання довгострокове і зобов’язано підходити всім потребам.
4. Не економте на доставці меблів. При прийманні меблів власне упевніться що все ціле. Покоробленні меблі торговець повинен змінити.
5. Довірте складання меблів спецу. У даний момент дана служба нерідко вступає в ціну придбання. Лише досвідчений збирач меблів, маючи особливий апарат, збере Ваші меблі вірно і чудово. При самостійній збірці у Вас дещо не вийде або ви згідно необачності зіпсуєте меблі, магазин претензії згідно розміну меблів роздивлятися не стане.
6. Є практика придбання меблів відповідно каталогами. У наданому варіанті без підтримки спеца не встати. Згідно фото часто трапляється важко знайти якісь індивідуальності конструкції меблів. Попросіть спеца повідати про технічні властивості виробів. Ще меблі може виглядати по-всякому при різному освітленні. Традиційно до каталогів додаються малі еталони матеріалів, з яких робляться меблі. Подивіться пропоновані еталони, звертаючи інтерес на фарбу і властивість еталона. Зробіть спільно зі спецом деяку кількість варіантів розміщення меблів. Традиційно терміни виробництва меблів згідно каталогам більш затяжні, в якихось державах Європи строк поставки меблів традиційно складає 45 — 60 днів і ніч.
7. Поцікавтеся, що вступає в гарантійний сервіс, тобто які зобов’язані існувати дії, якщо меблі виявлються з недоліками. Торговець зобов’язаний повідомити Вас про аспекти придбання, наприклад про те, що є малі колірні відмінності в меблів з природного матеріалу і числяться індивідуальністю природної деревини та до недоліків не відносяться. Ще уточніть як проходить розмін поганих меблів або повернення коштів.
8. Буквально визначте ціну не лише меблів, проте і всіх додаткових послуг: збірка, подача. Як вартість, отак і комплект додаткових послуг у всякого торговця меблями різні, краще більш точно визначити, це до самого придбання меблів. Як звичайно, при укладенні контракту оплата вноситься не вся сума вартості продукту, а її певна частина. Зверніть інтерес, щоб в домовленість була вірно прописана сума, що залишилася і терміни, в які слід її привнести. Ще до угоди про придбання меблів зобов’язана існувати прикладена специфікація, в якій відображаються назви артикулів, схеми розташування частин, габарити меблів, схеми складання і пр.