Casual style — найбільш протилежні думки.

Casual style в його рамках миролюбно уживаються найбільш протилежні думки: класика і буденність, активність і хтивість. Casual style, це просто, навіть не маючи величезних коштів. Все це не могло не виготовити одяг casual найактуальнішим і відомим у всьому світі.
Casual — манера протиріч. Кислий тренч або вишиванка у поєднанні з ультрамодними джинсами або міні-сукнею і в тій же годині приємний оку образ цієї манери. Одежинка casual — це буває однак розкішно. Шикарне польто в пайєтках або стразах дозволено з’єднувати з офісною жилеткою або комфортним кардіганом. Рокерську куртку дозволено одягнути спільно з задовгим сарафаном або з романтичною міні-спідницею.
Багатошаровість — ще одна характерна особливість цієї манери. Літнє платтячко в поєднанні з Балеро і легковажним шарфиком виглядає надзвичайно суперськи і прекрасно.
Casual в своїй вільній менере проголошує комфорт і зручність. Денім незамінний атрибут цієї манери. Зухвало поєднуйте безрозсудну джинсову спідницю і серйозний піджак або завужені джинси з романтичною блузою.
Браслети в манері casual — це потужні ланцюжки з великою кількістю підвісок як пише http://www.cosmo.kz/. У сьогоднішньому сезоні актуальні підвіски теми — рибки, перлини, мушлі. Або ж браслети з м’якої шкіри — бурою або різнобарвною. До речі, з речовинами шкіри мають всі шанси існувати і кольє. Ще відомі їхні родаки або атласні стрічки з великою підвіскою і великі кольорові намиста а-ля 60-ті. Тонкі пальці прикрасить перстень. Хай один, проте надзвичайно помітний. До прикладу, в зовнішності бутона троянди або з гронами з різнокольорових камінчиків і намистин.
Цей манер припускає політ вигадки і досконалу свободу вибору. Casual — це просто щоденне життя у всіх його достаток.