Будматеріали для заміського будинку.

При будівництві будинку за містом відбір будматеріалів володіє надзвичайно величезним змістом. Від купленого будматеріалу залежить термін служби вашого приміського будинку і його вплив на навколишню екологію. Традиційними для нас будматеріалами є цегла і дерево, останнім часом став також популярний штучний камінь.
Древо нашими предками використовувалося для будівництва будинку протягом багатьох століть. Такий матеріал як дерево натуральне володіє хорошими теплоізоляційними якостями, що дозволяє охороняти всередині будинку певний мікроклімат, відповідність вологості і температури. Дерево — будматеріал є природного походження, деревні будови є екологічно чистими, володіють унікальною повітропроникністю.
Для будівництва дерев’яних будинків нерідко вживають таку деревину як сосну, кедр, ялина, модрину, ялицю. Деревина хвойних порід дуже міцна і дуже стійка до загнивання. Стовбури дерев мають правильну форму, це що застосовувати їх можливо з меншими втратами. Цілі колоди служать будматеріалом для будівництва будинків з дерева. Деревний такий терем потрібно часто опалювати, щоб відмінно просушувати при цьому термін служби будинку з дерева близько 70 років.
Цегла так само є одним з найдавніших будівельних матеріалів у світі. Для будівництва цегельного будинку можливо брати цеглу будь-яку, з урахуванням наявної потреби і технічних характеристик. Для будівництва зовнішніх стінок заміського будинку частіше вживається цегла з глини, виробляють з обпаленої глини з різними добавками. Є деяка кількість видів глиняної цегли. Облицювальна ж цегла частіше вживають для зовнішнього дизайну. Також використовуєтьс арматура сталева за цінами виробника яку можна придбати тут.
Глиняна цегла на заводах випускається 7 марок — від М75 по М300, що є більш міцною. Зимостійкість глиняної цегли позначається буквою F. Низька зимостійкість позначається F15, найвища стійкість до морозів F75. Цегляний заміський будинок буде подорожче деревного, проте є найбільш довготривалим.
Поширеним будматеріалом для приміського котеджу робиться зараз і з крупноячеистого бетону, пінобетон або газобетон — усередині якого помірно розподілені пори-комірки які заповнені бульбашками газу. В основу таких матеріалів входить — пісок, керамзит, цемент, вапно і навіть шлак. Будинок з таких матеріалів швидко нагрівається, але й швидко остигає, що треба врахувати при будівництві.