Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Август 2012

Будматеріали для заміського будинку.

При будівництві будинку за містом відбір будматеріалів володіє надзвичайно величезним змістом. Від купленого будматеріалу залежить термін служби вашого приміського будинку і його вплив на навколишню екологію. Традиційними для нас будматеріалами є цегла і дерево, останнім часом став також популярний штучний камінь.
Древо нашими предками використовувалося для будівництва будинку протягом багатьох століть. Такий матеріал як дерево натуральне володіє хорошими теплоізоляційними якостями, що дозволяє охороняти всередині будинку певний мікроклімат, відповідність вологості і температури. Дерево — будматеріал є природного походження, деревні будови є екологічно чистими, володіють унікальною повітропроникністю.

Ремонт квартири — перше.

Неможе рішити з чого розпочати квартирний ремонт? Думаючи, що ви є в цій справі новенькі і професіоналів будівельників по лагодженню знімати не маєте наміру, а бажаєте приступити до ремонту квартири своїми руками. Природно ж перед витоком квартирного ремонту необхідно зробити свій вибір з власного матеріального становища. Кошти завжди мають велике значення, як би там нам думалось.
Перше, задумайтеся який квартирний ремонт потрібен: неглибокий тобто з підміною шпалер, побілкою вашої стелі і зміною ламінату або лінолеуму. Важливий, з вирівнюванням підлоги і стін, підміною дверей і вікон і взагалі всього вже старенького і часом обридлого на нове і прекрасне.