Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Volkswagen збільшив свою частку в MAN.

Концерн Volkswagen днями збільшив свою частку в німецькому виробнику автобусів і вантажівок MAN SE. У той час як невелика частка від попереднього збільшено з 73,76% до трохи більше 75%, тепер VW може просити акціонерів затвердити керуючі угоди, які дадуть йому повний стратегічний і фінансовий контроль над MAN.

«Volkswagen тримає відкритими всі наявні можливості для подальшого формування інтегрованої комерційної групи автомобілів,»-в основі авто виробника йдеться в заяві. VW вже контролює шведського виробника вантажівок Scania.

Заява була зроблена через кілька днів після того, як генеральний директор VW Мартін Вінтеркорн оголосив бажання енергійно струснути його управлінської командою, бувше призначеним главою VW вантажівок Scania, що відповідає за комерційні автомобілі. «Це знаменує собою подальший важливий етап для досягнення наших спільних цілей у комерційній діяльності виробництва транспортних засобів в тісній співпраці», сказав Вінтеркорн.

Дізнатися більш докладно відносно комерційної техніки такої як трактори можна на http://www.mtz52.ru/ широкий спектр тут представлений тракторів з Білорусії на всю техніку гарантія 1 год або 1000 мотогодин.