Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Вибір житла, новобудови або вторинка.

Якщо ви маєте потребу в новенькому житлі, або елементарно бажаєте підвищити свої житлові умови, то перед ви задумаєтеся, яке житло краще брати — новобудову на первинному нерухомості ринку, або краще поспішити до ринку вторинки і придбати житло, що називається, з історією? У даних 2-ух запропонованих варіантів є свої безперечні переваги і недоліки, які ми далі, і оглянемо.
Зіставляючи здібності по купівлі житла як новобудови і на вторинному, слід помітити, що останнє безсумнівно більш доступне не лише у зв’язку з найнижчою ціною, проте і з найбільш широкими здібностями іпотечного кредитування на придбання вторинного житла, отак як банки, в цьому випадку , надають кошти під задаток конкретного багатства. Розмовляючи ж про новобудови, слід помітити, що не всі банки готові дати кредит під покупку наданого житла, отак як, по-1-х, з моменту здачі новобудови забудовником до моменту в їзда в квартиру, може потягнути від року по 2-ух або навіть трьох років. Цілий цей період надав кредит банк, несе завищену небезпеку. Тільки якісь банки можуть надати іпотеку, густо працюють з окремими забудовниками, які конкретно досліджували всю представлену забудовником документацію і переконані в його надійності.
Головними негативними факторами ж житла, представленого на ринку вторинного, дозволено називати, в деяких випадках, ветхість квартир, ветхість комунікацій і не постійно бездоганну юридичну чистоту об’єкта придбання житла. Всі перераховані вище недоліки фактично відсутні в новобудовах. По-1-х, фактично постійно вони будуються з дотриманням крайніх технологій, що враховують недоліки, що зводяться в минулому, будинків, у даних квартир немає «історії», отак як раніше в їх ніхто не жив. Крім такого, легкий метод роздобути іпотечний кредит на покупку новобудови все-таки є, якщо в якості завдатку, банку стана надана не купується в новобудові квартирка, права на яку, гіпотетично мають всі шанси здатися року через 3, а дійсно навколишній в приналежності кредитуемої особи житло, необхідно відзначити, що таких клієнтів, як меншість. Проте все ж, майже всі банки вже стали найбільш добровільно давати іпотечні кредити для придбання квартир в новобудовах, і є достатні підстави вважати, що цей процес стане розкручуватися далі все найбільш прискореними темпами.