Варіанти підлоги для ванної кімнати.

Ванна — це є одне з найбільш часто використовуваних приміщень у будинку. Тому тут величезний сенс володіє корисність і зручність підлоги. Постійно незаплямоване педантичне підлогове покриття зробить ванну кімнату симпатичною і комфортною. Оглянемо головні варіанти підлогових покриттів, придатних для ванної кімнати.
Ця частина будинку відрізняється від всіх інших у будинку наявністю вологим середовищем із завищеною температурою. Тут постійно трапляється пар і бризки води. Тому величезне значення володіє корисність підлогового покриття. Слід пам’ятати, що для ванної світлиці не підходять ковролін, а ще ламінована і природна деревина. Бризки води викличуть пошкодження даних матеріалів і виникнення плісняви.
Є різні варіанти підлоги для ванної, які задовольнять потреби будь-якого власника. Найбільшу популярність володіє вже керамограніт і плитка керамічна. Обираючи між даними матеріалами, потрібно відати, що керамогранит найбільш міцний і простий в експлуатації. Плитка просто чиститься, а ще випускається в самих різних формах і розмальовках. На сучасному базарі представлено дуже багато непрозорої, полірованої і текстурованої плитки, яку дозволено обрати до будь-якого інтер’єру.
Деякі домовласники обирають для облицювання підлоги у ванній кімнаті натуральний камінь або мармур, граніт. Кам’яне покриття є водонепроникним, тому прослужить кілька років при правильному догляді. Неповторні розмальовки граніту зроблять розкішним хоч якесь домашнє приміщення. Досить відомі мармурові підлоги, проте цей матеріал при попаданні води робиться слизьким, а це може бути травмоопасно. Так само, щоб підтримувати потрібний рівень тепла у ванній можна змонтувати під плитку теплі підлоги які до того ж будуть підтримувати сухою підлогу, що є доцільно.
Досить відомим матеріалом для обробки підлоги є матеріал бамбук. Таке покриття стане екологічно чистим, до того ж очерет не розширюється і не розбухає при попаданні під воду. Для коригування грубої поверхні матеріал може існувати відшліфованим. Тростинний паркет доступний в різних відтінках.
Вибравши сприятливе підлогове покриття, ви зобов’язані з’ясувати, як вірно вам доглядати за обраним матеріалом. Плитка не просить особливих засобів по догляду. Якщо ви вибрали бамбукове покриття для підлоги, то вам буде необхідно застосовувати особливі вичищаючі засоби для догляду за паркетом з деревини.
Сохранить