За що ми любимо сауну?

З давніх пір сауна (баня) була популярна і буде. Обмивання вважається, що дає 10 переваг людині: свіжість, чіткість розум, бадьорість, красу, самопочуття, силу, юність, чистоту, ніжну шкіру. Прогрівання благотворно впливає на стан органів та систем організму, збільшує замін речовин, заспокоює знервовану систему, воскрешає свіжість, збільшує розумові можливості і імунітет організму. Баня вживається для зцілення і ряду захворювань — початковій стадії гіпертонії, атеросклерозу, ревматизму, захворювання нирок, діабету і так далі.
Якщо ви задумалися і задаєте собі постійно питання — Як побудувати сауну в будинку під ключ, а може бути і на дачі?
Зараз, завдяки сучасному обладнанню, матеріалам є ймовірність будівництва сауни або парильні як цілком самостійної споруди, отак і вбудовуванної сауни в прилаштування. Саме тому є ймовірність зменшити витрати на саме будівництво саун (лазень), а що залишилися ресурси дозволено витратити на оснащення для сауни. Будівництво сауни забезпечить вас оздоровчим комплексом в місці ви живете. Особиста лазня або сауна безсумнівно допоможе відмінне мати здоров’я.
Для сауни стандартно властива температура близько 130 градусів. Такий жар в парній переноситься простіше за рахунок низької вологості повітря — 10-20%. Людина при цьому діяльно потіє. Перед сауною рекомендовано прийняти на себе душ і ні в якому разі вам не слід мочити голову, волосся сухими мають бути, щоб уникнути перегріву голови.
У сауні не так як в парильні не хльостають на кам’янку воду, так як це може привести до опіку шкіри перегрітим паром. У сауні люди сидять або просто лежать, нагріваються і відповідно потіють.
Перший захід — вважається разминочний на 3-4 хвилинки, потім потрібно вийти вам з парилки і взяти на себе холодний душ близько 18 градусів, далі потрібно виготовити тайм-аут на хвилин так 20-30 і зробити 2-ий захід в сауну, проте вже на 10-15 хвилин. Тіло ваше розпарюється, і вже після другого заходу дозволено на собі випробувати більш холодний душ і провести маленький інтервал (20-30 хвилин). Ви зможете стільки зробити заходів, скільки вам захочеться, але сеанс прийняття сауни не повинен бути більше 3-х годин! Після всього знову прийняти душ на себе і помити голову. Одяг слід одягнути тільки, як ви охолонете. Для підтримки чистоти в сауні вам може допомогти столичная клининговая компания яка це вміє робити по вищому розряду.
Принципово підмітити треба той факт, будівництво сауни будинку повинно бути екологічно незаплямованим. Отак як лазня або сауна — це простір для підвищення вашого настрою і дорогого для нас здоров’я, тому неодмінно будівництво має зобов’язана відповідати всім нормам гігієни і техніки пожежної безпеки.