Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Японія це острів морепродуктів.

Японія це острів де правлять кулінарний бал морепродукти. Більш відомі у японців на весь світ із сирої риби рибні страви, при цьому подається саме той її розряд для їжі, який більш апетитний в даний час року або конкретно в певній місцевості. При такому витонченому методі приготування страви з сирої риби просто засвоюються і при цьому зберігають величезну кількість власних смакових і поживних властивостей. Популярний в Японії спосіб знезараження риби це її промочування в рисовому оцті.
Одне з найбільш впізнаваних і популярних страв у Японії і так само вже популярно в світі — це сасимі, яке являє собою скибочки свіжої сирої риби різних сортів і видів, розташованих на блюді в оточенні майстерно підібраних овочів. Сасимі зазвичай їдять з васабі (хрін японський), сію і японською гірчицею.
Час від часу рибка і морепродукти використовуються не лише в сирому вигляді, однак і заживо. Іменуються такі екзотичні страви «одорі«. Наприклад, отак готують страви з кальмарів або таке блюдо як «танцюючий окунь». Процес приготування страви міститься в тому, що окуня ошпарюють крутим окропом, поливають соусом відразу, сходу ріжуть на невеликі шматки і запихають собі в рот, ще жива рибка в цей час б’є хвостом і ворушить губами.
Інша страва, популярність якої здавна вийшла за межі Країни висхідного сонця — сусі (суші). Це звичайна японська їжа, що складається з делікатно нарізаного сирого філе або копченої риби, різних овочів, морепродуктів і рису, звареного перед цим певним чином рису.
Історія походження суші налічує найбільш вже 1300 років. Їх батьківщина — Південно-Східна Азія. З Азії метод приготування страви суші передався в давній Китай, після чого з культурою рисівництва рецепт суші просочився і до Японії.