Відсвяткувати весілля в стилі Vintage (ретро).

Немає нічого більш прекрасного, ніж історична романтична історія кохання, яка переносить нас у часі — лише одна з причин, чому в старовинній манері весілля такі популярні сьогодні. Просто подивіться в Інтернеті і ви побачите багато красивого ретро, ​​ностальгічні і старовинні весільні ідеї по всьому світу. З усіма цими різними видами старовинних весіль, і їх різні епохи, може здатися досить переважною кількістю, щоб розпочати планування тієї, що треба для вашого весілля. Іноді увага на один вид прикрас або аксесуарів може допомогти позбавитися від загальної теми.
По-перше, важливо, щоб ви мали уявлення про те, яке старовинне весілля ви хочете. Якщо ви не можете розібратися в тій чи іншій епосі, думаю, ваш улюблений стиль музики, улюблені модні тенденцій, або ваш улюблений декор зіграє особливу роль у виборі весілля. Якщо ви дійсно любите мережива, довгі фраки то можете почати з 19-го століття, але якщо вам до душі минуле століття ви можете почати з моди 60-х років для весілля. Якщо вам до душі різні речі з різних епох тоді дозволено все перемішати і зробити своэ ретро весілля без певного періоду часу з історії. І завжди урочистий вхід в зал для свята чи на терасу можна зробити чудове оформлення кульками, тому, що це чудово. А після звичайно романтична подорож в Прагу і тут —  www.megatour.cz вам допоможе провести свій незабутьній відпочинок.
І так робимо весілля в стилі Vintage з його аксесуарів, і треба почати з запрошень в старовинному стилі, зробити персоналізовані наклейки, винні етикетки тощо. Далі підбираємо переодягаємо ансамбль. Весільна сукня має відповідати тій же епосі, тобто ретро-стиль фати, діадеми і аксесуари для волосся. Останньою, але не менш старий звичай випустити з клітки голубів, цей елегантний і надзвичайно прекрасний звичай добре поєднується як в сучасних і класичних весіллях. І не забудьте про сувеніри з минулого будь то старина відкривалка для пляшок або листівка, ці дрібні атрибути будуть завжди нагадувати вашим гостям про прекрасне ваше свято.