Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Унікальний хмарний сервіс від LG Electronics.

LG представляє першу по-справжньому потокову мультимедійну хмару для відразу трьох екранів. Унікальний хмарний сервіс забезпечує доступ до контенту через бездротове підключення телевізорів, мобільних пристроїв і персональних комп’ютерів
1 травнян, 2012 року – Компанія LG Electronics (LG) анонсувала вихід 1 травня бета-версії хмарного сервісу LG – LG Cloud. Даний сервіс буде забезпечувати бездротове з’єднання і потоковий доступ до всіх видів цифрового контенту, що зберігається на різних електронних пристроях. Поняття «хмара» сьогодні є одним з найбільш вживаних в IT-сегменті, проте LG пропонує перший хмарний сервіс, що дозволяє керувати і споживати всі види контенту на «трьох екранах», включаючи Android-смартфони, комп’ютери і телевізори Smart TV (тільки на платформі LG NetCast 2.0 і вище) без окремої телеприставки.
Для того щоб скористатися сервісом, користувачеві потрібно завантажити додаток LG Cloud з Google Play або LG SmartWorld App Store на Android-смартфон, з LG SmartWorld store на телевізор LG SMART TV або з сайту LG Cloud (www.lgecloud.com) на ПК або ноутбук. Хмарний сервіс LG автоматично синхронізує контент з хмарним сервером, що зберігається на смартфоні, а також комп’ютером і телевізором користувача. Таким чином, фото і відео, зроблені смартфоном, можна буде переглядати і передавати на комп’ютер або телевізор практично миттєво. Відео, відредаговане на комп’ютері, можна буде завантажувати в LG Cloud і через кілька секунд переглядати на смартфоні. На відміну від інших хмарних сервісів, в LG Cloud час очікування або затримки мізерно малий, оскільки контент передається на телевізор, комп’ютер або смартфон без попереднього завантаження.
Це стало можливим завдяки технології LG Real-time Streaming Transcoding. Конвертація відбувається в режимі реального часу прямо на сервері, а не на пристрої. При цьому не потрібно турбуватися про встановлення кодеків або конвертерів, все відбувається плавно і у фоновому режимі без участі користувача. Ніякі інші хмарні сервіси не мають таких переваг.
Хмарний сервіс LG також відмінно працює з 3D-контентом. Відео, зняте під час відпустки 3D-смартфоном LG, можна завантажити у сервіс LG Cloud через 3G або Wi-Fi. Повернувшись додому, у затишну вітальню, сім’я зможе подивитися ці кадри, які будуть передані у потоковому режимі з сервісу LG Cloud на екран телевізора LG CINEMA 3D Smart TV у відмінному тривимірному форматі.
Для кращого розвитку хмарних послуг, яким надається першочергове значення у конвергенції, LG створила новий підрозділ під назвою Smart бізнес-центр, співробітники якого зосередяться саме на такому контенті і сервісах. Хевіс Квон (Havis Kwon), президент і CEO компанії LG Home Entertainment, також несе відповідальність за новий Smart бізнес-центр. Такий же схожий хмарный центр має яблучна компания, а сервисный центр apple в Москві як що ви подорожуєте по Росії завжди допоможе, щоб ваш смартфон працював відміно.
«Більшість компаній сьогодні бачать хмару тільки як засіб для зберігання даних або як YouTube або Flickr, лише для одного типу контенту, — сказав пан Квон. – LG робить пристрої, на яких мільйони людей дивляться контент. Створивши наш власний хмарний сервіс, ми встановили новий критерій для простоти використання. Завтра споживачі не захочуть заходити в одну хмару, щоб послухати музику, в іншу – щоб подивитися відео, у наступну – для фотографій і ще в одну хмару для своїх офісних файлів. Нарешті, наше рішення допоможе зробити життя зручнішим».
LG Cloud буде запропонований як на безкоштовній, так і на платній основі. Вільне місце для зберігання даних і ціни будуть відрізнятися в залежності від ринку. Вони будуть оголошені окремо, як тільки сервіс стане доступний у конкретній країні.