Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Складнощі у підлітків.

Такий неминучий етап у житті будь-якої дитини, як важкий вік, і медицина, і психологія визнають досить це складним етапом у розвитку дитини. Скільки б зараз не тривав вын, його можна поділити умовно на 3 етапи.
Перша фаза не дуже помітна. Ця фаза полягає в організації психіки підлітка до того, що йому доведеться пережити. Друга фаза — це сам по собі період змін організму. В кінець попереднім двом етапам приходить третій.
Першу фазу ще можна назвати молодшим підлітковим віком, другу — підлітковим і третю — юнацтвом. Найромантичнішим періодом у розвитку людини є юнацтво. У цей час у тінейджерів помічається зростаюча сексуальна активність, а також тяга до протилежної статі. Приходить пора прогулянок та побачень, а м’ячики і скакадки потехоньку відходять на другий план. Дівчатка більшу частину свого часу починають проводити перед дзеркалом. Вони сильно переживають про те, щоб виглядати привабливо. Часом настільки помітні зміни в зовнішності навіть лякає, але це дорослішає людини. Під старше життя вони поки ще пройти не можуть, але і залишатися в дитинстві їм уже не цікаво і тому раскраска по номерам вже не так цікаві як на початку дитинства.
У настільки швидко змінюємому середовищі дітям достатньо складно адаптуватися. На даному етапі батьки повинні пояснити своєму підростаючому чаду, як можна пережити цей етап з мінімальними втратами. В тому числі і батьки повинні приготуватися до того, що їм вдруге потрібно буде пережити цей період зі своїми дітьми.
Так як дитина найімовірніше буде страждати від чорних крапок і прищів, ви повинні навчити її стежити за власною гігієною. Не потрібно приховувати того, що ці ознаки дорослішання можуть спіткати кожного. Будьте готові до періодичних істерик. Нащадок, який дійсно вчора був дуже люб’язним, слухняним, чуйним і добрим може стати образливим, агресивним і злопам’ятним. У нього звідкись взялася боляча погана звичка з усіма сперечатися, навіть якщо приводу немає.
Дівчатка підлітки часом переживають ще про один аспект дорослішання. Разом з активним ростом скелета виявляється і зайвою, на думку самої дитини, вага. Малолітній дамі постійно ввижається, що вона надмірно товста. Це, в свою черговість, робиться справжньою проблемою. Щоб бути чарівною, вона тратить шалено багато сил, але от проблема — зайва вага. Через такі труднощі може з’явитися навіть недовготривала депресія. Проблема для батьків, дати зрозуміти власній дитині, що це зовсім не зайва вага і цього соромиться не треба.