Ремонт санвузла, аренда промплощадки.

Санвузол — це простір, який близько 6-8% займає від загальної площі квартири, проте по значущості санвузол за межами будь-якої конкуренції перед іншими кімнатами.
Важливим є ремонт санвузла який представляє досить важке завдання перед квартиро-власниками і це не жарт. Якщо у вас немає потрібних навичок слід цю справу надати лише висококваліфікованим фахівцям.
Для тех кто начинает свой бизнес может быть интересна аренда промплощадки со всей для неё необходимой документацией предлагает «ВНПО ресурс» — имеются собственными железнодорожными подъезды и контейнер погрузочно-разгрузочные площади.
Якщо ви вирішили почати перепланування розширити наприклад санвузол в квартирі, то врахуйте, що це вимагає узгодження у відповідних нормативних закладах, а на так важливі проекти, пов’язані зі збільшенням загальної площі для санвузла, ви можете не отримати дозвіл. Це в основному пов’язано з різними технічними нормами, які забороняють розташування ванних кімнат над житловими приміщеннями тощо.
Однак припустимо, що крок всіх узгоджень ви успішно пройшли і почали конкретно виконувати свій задум. Про підлогу, стелю і стіни коротко нагадаємо, що всі використані матеріали повинні володіти водостійкими характеристиками, а на підлозі гідроізоляція повинна бути. До речі, що відноситься до гідроізоляції сантехнічної шафи (це простір, де знаходяться стояки каналізації та водопроводу). Це найбільш небезпечний простір в плані протікання і тому він повинен мати підвищену гідроізоляцію. Якщо гідроізоляцію сантехнічногої шафи не виготовити, то навіть при самому маленькому витоку води в шафі, волога пройде той же час до сусідів, а при надійній гідроізоляції — поллється у вашу квартиру. Тому важливо робити або не робити для вас гідроізоляцію в сантехнічній шафі уже вам вирішувати, де може бути біьше горе?
Так само у ванній кімнаті ще надзвичайно принципово дотримуватися правильної геометрії приміщення, в іншому випадку може бути проблемно ідеально розташувати плитку і сантехобладнання.
Проводка та електрообладнання у ванній обов’язково повинна мати заземлення, схема електрична зобов’язана існувати трьох провідною (фаза, земля, нуль). Розетки, світильники, вимикачі вживаються зі ступенем охорони IP44.
Для підведення різних температур води в даний момент вживаються залізні, мідні, металопластикові труби. Перекривають воду з підтримкою кульових запірних вентилів. Якщо вживають в санвузлі різьбові з’єднання, то принципово не ховати їх в стіну ванної, щоб пізніше можна мати до них легкий доступ. З’єднання ж зварні залізних труб потрібно загрунтовати, щоб не було корозії на них з часом корозії. Фільтри очищення на водопровідні труби краще тільки ставити з дренажем, що спрощує їх сервіс.
Каналізаційні ж труби укладаються з ухилом який близько 5% і бажано щоб не було кутів в 90 °. Переходячи до вентиляції бажано встановити примусову витяжну вентиляцію — неодмінно.
Ревізійні люки для водопровідно-каналізаційного сервісу системи не зобов’язані існувати дуже маленькими, а то в разі походження якихось засмічень буде необхідно розламувати стінки. Все це загальні моменти при монтажі водопроводу і каналізації, а у загальному все це повинно заходити в сферу компетенції обов’язкових сантехнічних робіт.